Ściany biurowe – czyli, jak utworzyć przestrzeń dla wszystkich i dla jednej osoby

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Posiadasz własną firmę? Zatrudniasz dużą liczbę ludzi? Jeśli tak, no to na pewno natknąłeś się na problem z ich „ustawieniem”. Nawet mając w posiadaniu biuro o sporej powierzchni, jeśli jest w nim spora liczba ludzi, tworzą się problemiki: hałas, włażenie samym sobie w dróżkę, czy po prostu „bolący łeb” z powodu calutkiego tego chaosu oraz to nie tylko u nas samych, ale u naszych pracowników też – kto chciałby pracować, w miejscu gdzie jest cały czas głośno i wszyscy wchodzą sobie w paradę? No cóż – Nikt.

Z tego powodu powstał pewien sposób, by zorganizować stanowiska, i dać pracownikom więcej komfortu do pracy…
zakupy

Autor: ALESSI
wzór
Jednak w jaki sposób to uczynić? Najwspanialej by było przekazać każdemu pracownikowi własne biuro, jednak każdziutki wie, że wewnątrz większej ilości przypadków nie bywa to możliwe – ponieważ najzwyczajniej nie mamy na tak dużo miejsca. Istnieje jednak prostsze wyjście, które brzmi: ścianki (creoconcept.pl/pl/kontakt/) biurowe. Ściany biurowe to dokładnie to, co stwierdza ich nazewnictwo – bywają to ścianki (zobacz szklana ścianka) (od razu zaznaczamy, iż przenośne), które może zainstalować wewnątrz biurze, najwspanialej na jakiegoś typu bardziej dużej nawierzchni, i najzwyczajniej po rozdzielać ją na mniejsze boksy, wewnątrz których to znajdzie się miejsce dla jednego pracownika i jego stanowisko pracy.

Tego typu ścianki są nie wyłącznie dobre z tego dokładnego powodu – w większej ilości przypadków bywają one obite materiałami, które pozwalają osiągnąć niewiarygodnie wysoki komfort akustyczny, dzięki czemu ma możliwość być ogólny hałas w biurze, jednak pracownik w boksie będzie odbierał go przytłumionego, poprzez co będzie jemu się wSPAnialej pracowało oraz dzięki temu będzie miał lepszą efektywność pracy.