Narodziny dziecka to najcudowniejszy moment w życiu wszystkich matek – oto na świat przyszedł ich dzidziuś

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Niejedna mama niezwykle kocha swoje maleństwo. Chce z nim spędzać każdą wolną chwilę i radować się tym, że może spoglądać codziennie na wzrost swojego oseska.
Jednakże, urlop macierzyński trwa zaledwie rok.

mieszkania

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy zdaje się nam, że to zbyt krótko. Niestety po tym okresie mamy muszą wrócić do pracy.

Aby zasięgnąć większą ilość informacji na prezentowany tu wątek, polecam (http://rehabilitacje.org/rentgen-1) inne ciekawe strony.

Znaczna część z nich nie może wyobrazić sobie, by zostawić swą gwiazdeczkę na długi dzień z nianią lub w żłobku, poszukują więc innego rozwiązania. części z nich decyduje się wrócić do pracy na pół etatu. Wówczas doskonałym pomysłem będzie klub malucha. Jest to alternatywa dla żłobka, ponieważ przyjmowane są tam maluszki między 12 miesiącem i 3 rokiem życia i tylko na 5 godzin każdego dnia. Dlatego jeśli mama takiego berbecia pracuje na pół etatu, to będzie mieć czas jeszcze dojechać z biura i odebrać swój skarb przed upływem ograniczenia czasowego. Klub malucha jest rewelacyjnym miejscem, gdzie nasz berbeć może nawiązywać znajomości z innymi maluchami. Jest to niezwykle ważne w rozwoju każdego bobasa.angelka.pl/ (zobacz Fotograf)A 5 godzin to idealna granica, ponieważ taki maluch potrzebuje także bliskości mamy, gdyż w taki sposób pewnie się bezpiecznie. Wie wówczas co to miłość oraz zrozumienie. Zatem taki wyważony podział dnia pomiędzy spędzaniem czasu z mamą oraz z kolegami wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Nawet jeżeli musimy wrócić do pracy na więcej niż 4 godziny dziennie, to możemy poprosić swą mamę lub dobrą sąsiadkę o odebrania maluszka z klubu i nakarmienie go pysznym obiadem, zanim nie przyjedziemy z biura.