Na jaki mebel się zdecydować, jeżeli pragniemy urządzić własny salon niezwykle gustownie?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Jest to narożnik, jaki zwraca uwagę wszystkich odwiedzających nas osób swym ślicznym wyglądem. Nadaje wszystkim pomieszczeniom stylu i nieistotne czy jest to pomieszczenie nowoczesne, czy też typowe.

gustownie w sypialni

Autor: Jared
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy tu na uwadze narożnik Modena, który sprawia wrażenie nowatorskiej kompozycji salonu oraz kusi swą doskonałością wytworzenia, oryginalnością oraz niską ceną. Tego typu mebel (przejdź do strony) pozwala prawidłowo zagospodarować przestrzeń w salonie, a także może stać się wyszukaną jego aranżacją. To, że ma interesującą barwę oraz formę sprawi, że będzie ukochanym meblem wszystkich domowników. Ma on funkcję rozkładania, miejsce na kołdrę i poduszki i widać jego solidne wykonanie. Należałoby zaciekawić się ładnymi przeszyciami, jakie czynią, że mebel prezentuje się naprawdę ładnie. Powierzchnia do spania jest wykonana na sprężynach falistych co sprawia, że używanie tego narożnika jest niezwykle komfortowe. Jest to mebel uniwersalny, który można by złożyć na prawą oraz na lewą stronę zależnie od tego, co nam odpowiada.
W standardzie narożnik Modena wykonany jest z tkaniny o niezwykle wysokiej jakości, co sprawia, że okazuje się być nie tylko niezwykle wygodny w używaniu, lecz również solidnie wykonany. Ma on duży kufer na poduszki i kołdrę co sprawi, że w ten sposób łatwiej można utrzymać porządek w mieszkaniu. Nieskomplikowany sposób rozkładania w żadnym wypadku nie wymaga od jego użytkownika wiele siły. Do klienta należy decyzja, jakiego rodzaju nóżki mają być zamontowane w narożniku. Tu są do wyboru nóżki z drewna albo pokryte chromem.

W przypadku nóżek chromowanych, trzeba liczyć się z dopłatą 100 złotych. Poza tym można także dobrać barwę nóżek. Może to być olcha, rustikal jasny lub czerń. Ponadto do narożnika można kupić dodatkowo fotel.