Garaż jest to miejsce z niebywałym potencjałem składowania. Warto zatem zastanowić się nad tym, jak zaaranżować tę częstokroć niedocenianą powierzchnię.
Przeczytaj, co zrobić, ażeby garaż stał się funkcjonalnym warsztatem.

Nieduży warsztat przyda się niemalże w każdym domu. pomieszczenie, w jakim swobodnie przybijemy gwóźdź czy też coś skręcimy okazuje się jednak nie lada luksusem. Co w przypadku, kiedy przez wzgląd na ograniczenia powierzchniowe zwyczajnie brakuje na niego miejsca? Możemy wtedy przemyśleć przemianę naszego garażu w przydomowy warsztat. Przy odpowiednim urządzeniu posłuży on nam do niewiele wymagających prac oraz wygospodaruje dodatkową przestrzeń na przechowywanie.
pojemnik na klucze

Autor: Dekoratornia
Źródło: Black Red White
W jaki sposób zaaranżować pracownię w garażu? Przede wszystkim, wydzielając strefę pracy warsztatowej. Po drugie, wykorzystując każdy możliwy sposób na magazynowanie, idący w parze z jak najmniejszą stratą przestrzeni użytkowej. Chwyty z mocowaniem na ścianach, podwieszaniem, praktyczny pojemnik na kluczeszczególnie mile spostrzegane! Strefa pracy to newralgiczny punkt warsztatu.

Czy chcesz sprawdzić ten temat z innej perspektywy? Nic prostszego – po prostu kliknij ten odsyłacz, gdyż więcej zobaczysz tutaj.

Ma zakres użytkowy oraz organizacyjny. Jego powierzchnia i ustawienie powinny pozwolić majsterkowiczowi na wygodne wykonywanie napraw itd. Równocześnie nie może ona kolidować z nadrzędnym przeznaczeniem garażu, a zatem trzymaniem czterokołowca. Wyposażenie strefy pracy musi brać w rachubę komfortowy blat roboczy, łatwy dostęp do gniazdek oraz łączy.

Niezmiernie ważne będzie doświetlenie blatu, pozwalające wykonywać najbardziej drobiazgowe reperacje o każdej porze doby.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej meble białe stylowe danych na pozostałych stronach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

Dobrą sugestią będzie też uwzględnienie apteczki, tak na wszelki wypadek.