Jaką szafę można by zakupić, żeby była praktyczna i pasowała do dowolnego pokoju?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
W każdym pokoju powinna być jakakolwiek szafa. Dobrze by było, żeby była ona meblem funkcjonalnym i była dopasowana do dowolnego pomieszczenia. Trzeba mieć przecież gdzie zawiesić np. bluzki.
Tego typu funkcjonalnym meblem jest szafa Monako.

Jest to szafa na ubrania, jaką można by postawić niemalże w jakimkolwiek pomieszczeniu. Ma piękny odcień śliwy, jaki doskonale sprawdzi się w białych pokojach, które są prawidłowo oświetlone, jak i w ciemniejszych wnętrzach, jakie rozjaśni i ociepli. W środku mebla znajdują się liczne półeczki oraz drążki na haczyki. Na froncie drzwi szafa posiada obszerne lustro, w jakim można by przejrzeć się po założeniu jakiegoś ubrania. Charakter mebla uwydatniają srebrne uchwyty. Szafa ma przesuwne drzwi na aluminiowych prowadnicach. Ulepsza to niezwykle roztwieranie i zamykanie.
obuwie

Autor: Ingrid Kreuz
Źródło: http://www.flickr.com
szafa monako

Autor: www.indeco.pl
Źródło: www.indeco.pl
Zakupując szafę w sklepie wirtualnym można wybrać kolor spośród takich jak wenge, biały czy też dąb senoma. Można by też zamówić przewóz szafy do mieszkania. Na tego typu szafę producent może udzielić dwuletniej gwarancji i załącza instrukcję własnoręcznego montażu. Wymiary szafy to szerokość 250 centymetrów, wysokość 215 cm, głębokość 61 cm. Widać więc, że mebel jest duży i zmieści wiele ubrań. Posiada wiele półek, na jakich można by poukładać bieliznę czy zasłonki.

Czy zainteresował Cię nasz tekst? Jeśli tak, to idź dalej bejca do drewna na zewnątrz i przejrzyj tam nowe fascynujące posty. Nie ociągaj się!

Cena mebla to około 1200 złotych.

Naturalnie w różnorodnych sklepach cena może się nieco różnić, ale nie są to jakiekolwiek olbrzymie różnice. Cena jest całkiem atrakcyjna dla każdego. Powoduje to to, że za niewielką cenę jesteśmy w stanie nabyć niezwykle elegancki i funkcjonalny mebel.