Jaką szafę można by zakupić, żeby była praktyczna i pasowała do dowolnego pokoju?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
W każdym pokoju powinna być jakakolwiek szafa. Dobrze by było, żeby była ona meblem funkcjonalnym i była dopasowana do dowolnego pomieszczenia. Trzeba mieć przecież gdzie zawiesić np. bluzki.
Tego typu funkcjonalnym meblem jest szafa Monako.

Jest to szafa na ubrania, jaką można by postawić niemalże w jakimkolwiek pomieszczeniu. Ma piękny odcień śliwy, jaki doskonale sprawdzi się w białych pokojach, które są prawidłowo oświetlone, jak i w ciemniejszych wnętrzach, jakie rozjaśni i ociepli. W środku mebla znajdują się liczne półeczki oraz drążki na haczyki. Na froncie drzwi szafa posiada obszerne lustro, w jakim można by przejrzeć się po założeniu jakiegoś ubrania. Charakter mebla uwydatniają srebrne uchwyty. Szafa ma przesuwne drzwi na aluminiowych prowadnicach. Ulepsza to niezwykle roztwieranie i zamykanie.
obuwie

Autor: Ingrid Kreuz
Źródło: http://www.flickr.com
szafa monako

Autor: www.indeco.pl
Źródło: www.indeco.pl
Zakupując szafę w sklepie wirtualnym można wybrać kolor spośród takich jak wenge, biały czy też dąb senoma.

Zakończyłeś przeglądać nasz wpis i marzysz o kolejnym? Nic łatwiejszego. Trzeba jedynie kliknąć w ten link i jesteśmy tutaj (https://meblemwm.pl/fotele).

Można by też zamówić przewóz szafy do mieszkania. Na tego typu szafę producent może udzielić dwuletniej gwarancji i załącza instrukcję własnoręcznego montażu. Wymiary szafy to szerokość 250 centymetrów, wysokość 215 cm, głębokość 61 cm. Widać więc, że mebel jest duży i zmieści wiele ubrań. Posiada wiele półek, na jakich można by poukładać bieliznę czy zasłonki.

Czy zainteresował Cię nasz tekst? Jeśli tak, to idź dalej bejca do drewna na zewnątrz i przejrzyj tam nowe fascynujące posty. Nie ociągaj się!

Cena mebla to około 1200 złotych.

Naturalnie w różnorodnych sklepach cena może się nieco różnić, ale nie są to jakiekolwiek olbrzymie różnice. Cena jest całkiem atrakcyjna dla każdego. Powoduje to to, że za niewielką cenę jesteśmy w stanie nabyć niezwykle elegancki i funkcjonalny mebel.