Dolnośląskie – atrakcje dla maluchów

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
We Wrocławiu, stolicy województwa , należy pokazać latoroślom oszałamiające zabytki na Starym Mieście, szukać razem z nimi zabawnych krasnoludków wyczekujących na podróżników w najbardziej zadziwiających miejscach oraz odwiedzić jeden z najogromniejszych a także najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych.
Większość wartościowych zabytków Dolnego Śląska w miniaturze można obejrzeć w Kowarach w Parku Miniatur.

tablica

Autor: Franklin Park Library
Źródło: http://www.flickr.com
Warto choć przez godzinę poczuć się niczym Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to też liczne szlaki podziemne – kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia albo Kompleks Sztolni Podziemnych Włodarz. Niepospolite wrażenia gwarantowane!
Należy również zwiedzić Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie. Jest to również doskonały projekt na wycieczki szkolne. Bogata oferta programowa Ośrodka, malownicze krajobrazy wsi oraz nowoczesny dom z infrastrukturą o charakterystyce ekologicznej to kapitalny sposób na czynny wypoczynek dzieci, młodzieży jak też dorosłych. Kadra instruktorska sprawi, iż zajęcia staną się dla dzieciaków nie jedynie zabawą, wzbogaconą o wartości naukowe.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Autor: Salon Nowojorski
Źródło: http://www.flickr.com/
Bez względu na to, w jakiej części Wrocławia się pojawimy, możemy być pewni, iż zastaniemy dosyć nietypowych jego mieszkańców. Mowa naturalnie o krasnoludkach, których liczba oscyluje w granicach trzystu. Nie powinniśmy się do niej jednak przyzwyczajać, wzrasta bowiem regularnie.

Co więcej, chociaż wszelkie krasnoludy charakteryzują się niewielkim wzrostem, każdy posiada troszeczkę inny charakter a także zainteresowania. Możesz pobawić się z dziećmi w grę pod tytułem „Kto znajdzie krasnoludka”.

Jeśli zainteresował Cię omawiany artykuł, to śmiało wejdź na ten link – to niezwykle ważna strona (https://olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/bransoletki/), która prezentuje zbliżoną tematykę.

Jedno jest pewne – w owych stronach nie możemy się nudzić!