Pozytywy oświetlenia LED dla magazynów wysokiego składowania

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Jest wiele opcji oświetlenia w magazynach, lecz styl, który robi się coraz bardziej popularny jest LED typu High Bay.
Lampy LED są nie jedynie rozpowszechnione w pakamerach, ale w każdym budynku lub miejscu zawierającym wysokie Sufity i wymagającym oświetlenia na wysokości wyższej aniżeli 4,5 metra.

żółta sukienka wieczorowa

Autor: Alexander Marie Guillemin
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz składów, sal gimnastycznych, załadunkowych doków jak też pozostałych zakładów przemysłowych są inne popularne powierzchnie dla tego typu oświetlenia. Co sprawia, że ​​oświetlenie LED typu High Bay jest lepszym rozwiązaniem aniżeli pozostałe opcje oświetleniowe, takie jak świetlówki? Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu z bliska.
budowa domu

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko się zaczyna od energetycznej efektywności – ​​oświetlenie LED dla pakamer wysokiego składowania w stosunku do pozostałych wariantów oświetlenia to prawdziwa zaleta. Co istotne, LED zużywa mniej energii aniżeli drugie style oświetlenia, a nie jest to osobliwością w przypadku obiektów, aby oszczędność na rachunkach elektrycznych w porównaniu do alternatywnych rozwiązań oświetleniowych wynosiła nawet do 80%. Potencjalnie realna jest jeszcze wyższa oszczędność, jeżeli oświetlenie znajduje się w połączeniu z tak zwanymi inteligentnymi czujnikami diod LED – takie rozwiązanie proponują krajowi fabrykanci. Oszczędność jest jednakże jedynie jedną z kluczowych atutów.

Nie czekaj – czytaj dalej (kraktrans.com/czytaj/transport-mebli.html), jeśli zaciekawiły Cię wiadomości z artykułu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Pod wskazanym linkiem znajdziesz dużo detali.

Istnieje mnóstwo innych. Żarówki LED pracują do dziesięciu razy dłużej niż lampy fluorescencyjne. Gdy są uruchomione, nie emitują ciepła.

Nie jest to jedynie zaletą bezpieczeństwa w stosunku do pozostałych typów świateł, lecz to, iż nie generują ciepła, również pozwala oszczędzić na kosztach chłodzenia. Finansowanie inwestycji LED możemy uzyskać w formie pożyczki bądź leasingu w wysokości do miliona EURO.