Każdy pragnie żyć w przyjemnych wnętrzach, ponieważ dom to nasza ostoja, w której relaksujemy się oraz dobrze się zachowujemy

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Kiedy aranżujemy swoje nowe mieszkanie lub robimy remont, najczęściej całą swoją uwagę koncentrujemy na kuchni oraz salonie. Pragniemy, żeby te dwa pokoje prezentowały się nieskazitelnie.
Salon jest wszakże pokojem, w którym przyjmujemy gości i wobec tego pragniemy, by prezentował się sensacyjnie.

Dwójka bawiących się dzieci

Autor: Chelssie L. Ivanova
Źródło: http://www.flickr.com
Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu

Autor: Cameleo
Źródło: Cameleo
Rzecz w tym, aby goście byli nim zachwyceni, ale też byśmy my czuli się tam znakomicie, kiedy po pracy będziemy relaksować się – czytać książkę czy pić kawę. Kuchnia wydaje się być z kolei istotna dla każdej pani domu, szczególnie jeżeli uwielbia pichcić. Musi być przede wszystkim funkcjonalna i dobrze zaplanowana. A co z łazienką? Większość ludzi traktuje ją byle jak, mówiąc, że wystarczy zainstalować tam prysznic i umywalkę i to załatwi wszystko.

Chcesz odnaleźć inne tego typu materiały? Jeżeli tak, ta wskazówka z serwisu (www.wphw.pl/) jest godna polecenia, gdyż dotyczy pokrewnej problematyki.

Nic bardziej błędnego. Dobry projekt łazienki jest w stanie sprawić, że pomieszczenie to będzie azylem naszego mieszkania i że z chęcią będziemy spędzać tam długie godziny na relaksacyjnym moczeniu się w wannie. Zwykle łazienki w naszych blokach są nieduże, ale odpowiednio przemyślany projekt da nam możliwość, by wyczarować w niej cuda. Możemy optycznie powiększyć ją na przykład wieszając na ścianie obraz tematycznie powiązany z morzem lub jeziorem.

Molo, które wychodzi daleko w fale dostarczy wyczekiwanego poczucia przestrzeni. Z tego powodu obrazy do łazienki są szalenie ważne. Dobrze dobrane obrazy totalnie zmienią wygląd tego pomieszczenia i dodadzą mu elegancji.