Lampy do ogródka – czyli, lampki idealne dla każdziutkiego typu podwórka

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Z pewnością usłyszawszy słówka „lampka do ogródka”, pierwsze co przychodzi Ci do główki, to jakiś spory ogródek z przeróżnymi ścieżkami, które bywają obramowane co jakiś konkretny odcinek stojącą lampką, która ją oświetla.

dania

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
dekoracji

Autor: Tikkurila
Źródło: www.tikkurila.pl
Jest to bardzo romantyczna wizja oraz jak najbardziej poprawna, jednakże sporo osób nawet i nie zdaje samym sobie sprawy, iż poza stojącymi lampkami tego rodzaju, istnieją też inne, które także zachwycają, oraz zarazem stanowią niepowtarzalne uzupełnienie każdego typu ogródka, niezależnie od jego aranżacji…
pomieszczenie

Autor: Franc Gardiner
Wbrew pozorom, kiedy pragniemy po oświetlać nasz ogródek, nie jesteśmy zmuszeni w żaden sposób rozgraniczać się do standardowych lampeczek do ogródka, które to wbijamy wewnątrz różne strategiczne miejsca na jego obszarze.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu uważasz, że warto jest szerzej poznać to zagadnienie, to jeszcze zerknij tu (http://www.gotowewnetrza.pl/kategoria-produktu/oswietlenie/lampy-wiklinowe-i-rattanowe/).

Obecnie powstało kilka przeróżnych rodzajów lamp do ogródków, które wcale, ale to w ogóle nie muszą znajdować się przy ziemi. Lampy ogrodowe są to lampy bardzo istotne, szczególnie kiedy bardzo chcemy nadać osobistemu podwórku jakiś niesamowity klimacik.

Podoba Ci się nasz temat? Przejdź więc do nowego posta i zweryfikuje jakie ekstra źródło stało się naszą inspiracją. Przyjemnej lektury!

Tego typu lampy występują pod przeróżnymi formami – zarówno tymi całkiem nowoczesnymi, które to pasują do nowoczesnego domku – oraz tymi silniej tradycyjnymi, które bywają stylizowane na „starsze” lampy, które to przydadzą naszemu domku specyficznej atmosfery minionego wieku.

Warto napomknąć, że poza lampami stojącymi, znajdziemy także kinkiety, które to mamy możliwość zainstalować dla przykładu przy drzwiach, czy lampy wiszące – każdziutkie z nich ma w posiadaniu bardzo różne oprawy, ale i także posiada bardzo przeróżnego rodzaju „dodatki”, takie jak dla przykładu czujnik ruchu. Na finisz jeszcze dodamy, iż tego rodzaju lampy mają w posiadaniu różnego rodzaju żarówki, które dobrze jest wykupić w zapasie!