Niebanalne gadżety do ogrodu – szykowny oraz niepowtarzalny kosz wiklinowy do ogrodu

Kategorie Poznaj
Każda osoba, która ma przed swoim domem ogród na pewno poświęca niezwykle sporo czasu na dbanie o niego. Bez wątpliwości pragnęlibyśmy, by nasz ogród przedstawiał się niezwykle oryginalnie i ciekawie, w związku z tym w wielu przypadkach wprowadzamy do niego różnorodne unowocześnienia i nowoczesne gadżety, jakie powodują, że przedstawia się on istotnie porywająco.

ogród

Autor: Doug Kerr
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób ma w ogrodzie miejsce na klomby z kwiatami, małe drzewka, jeszcze inni posiadają w ogrodach małe gustowne oczka wodne, stylowe dróżki wykładane kamieniami – projektów na pomysłowy ogród jest współcześnie faktycznie wiele. Intrygującą aranżacją ogrodu i niewątpliwie całkiem niebanalnym gadżetem może być wiszący kosz z wikliny – . Taki kosz może być użytkowany na sporo rozlicznych sposób.

Przykładowo można w nim zasadzić piękne kwiaty i zlokalizować go gdzieś w centralnym punkcie ogrodu, czy powiesić go w jakimś miejscu, na przykład na werandzie. Kilka koszów wiklinowych z pięknymi barwnymi kwiatami z pewnością będzie prezentować się cudownie, a Twój ogród nabierze całkiem nowego wyrazu. Kosz wiklinowy do ogrodu można również powiesić na drzewie, w tym celu wskazane jest wybrać specjalny typ wiszącego kosza wiklinowego (dodatkowe pomysły z kategorii meble do domu i ogrodu).

Jeśli chciałbyś zgłębić rozpatrywane zagadnienie również pod innym kątem i szukasz pokrewnych danych, to więcej zobaczysz w treści (http://www.artimbo.pl/donice-drewniane,g45.html).

W środku również można sadzić kwiaty albo ozdobić go lampkami, kadzidełkami czy też innymi gustownymi drobiazgami. Taki kosz służący niczym lampka będzie idealnie prezentował się wieczorną porą. Kosze wiklinowe mogą też służyć do siedzenia, na rynku odszukamy obecnie mnogość foteli bujanych wykonanych z wikliny, które

ogród

Autor: www.elswar.pl
Źródło: www.elswar.pl

istotnie pięknie wyglądają w każdym ogrodzie, oprócz tego obłożone miękkimi delikatnymi poduszkami sprawdzają się naprawdę doskonale.

Na rynku odszukasz w dzisiejszych czasach multum rozmaitych modeli koszy wiklinowych, wiszących, stojących, z rączką albo bez, okrągłych, kwadratowych, dużych i małych, z grubej albo cienkiej wikliny – wybór jest naprawdę bezkresny natomiast pomysłów na aranżację ogrodu z użyciem kosza wiklinowego z pewnością jest jeszcze więcej.