Wanienka przeznaczona dla dziecka – a więc, kąpanie małego dziecka nie musi być straszne!

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Każdziutka mamusia ma pojęcie, jak ważna jest odpowiednia higiena małego dzieciaka, które to jeszcze nie potrafi pomyć się same. Do jeszcze niedawnego okresu kąpiel małego dzidziusia miała tylko jedno uproszczenie – wanienkę, która to istniało możliwość ustawić wewnątrz jakimś bardziej wysokim lokalizacji, dla przykładu na stoliku, aby było łatwiej utrzymać wewnątrz niej dzieciątko.

wanienka dla dziecka

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Furby
Jakie jednak unowocześnienia czekają na nadchodzące lub obecne mamy wewnątrz XXI wieku? Odczytaj nasz felieton, a na pewno się tego po dowiadujesz!
W obecnych czasach wanienka dla dziecka, nie jest to już tylko kawałek plastiku, w którym to i tak musisz się pochylać by utrzymać dzieciątko w taki sposób, by się nie daj Boże podtopiło. W tej chwili wanienki dla dzieci są tak nowoczesne, że nie jeden pełnoletni na pewno pragnąłby mieć taką dla siebie.

Jeśli szukasz interesujących informacji na omawiany temat, odwiedź agroturystyka sylwester nas, a na pewno odnajdziesz ciekawe fakty.

br>
Zainteresowały Cię stworzone przez nas artykuły? Zatem z radością możemy powiedzieć Ci, że czeka na Ciebie kolejny ciekawy fakt pod tym linkiem.

Wanienki na regulowanych nogach pozwalających dobrać wysokość, dodatkowe lokalizację na przewijanie malucha po jego wykąpaniu, posiadająca specjalne wkładki, na których to można usadowić bardziej wysoko dziecko, bez obawy o jego zdrowie, czy nawet taka posiadająca mini wersje saloniku SPA wraz z prysznicem oraz miękką podpórką, która to istnieje możliwość lecz nie trzeba wkładać do wnętrza wanienki (ta alternatywa jest głównie w opcjach dla dziewczynek) – to wszyściutko znajdziemy w „repertuarze” wanienek dla dzieci, od noworodków aż po dzieciaki nawet i 4-letnie.

Co do kwot na wspomniane luksusy, to bywają one niewiarygodnie rozbieżne – w zależności od tego, ile mamy pieniędzy możemy zakupić zwykłą plastikowa wanienkę za paręnaście złotych, albo zaopatrzyć się w cały zestaw, który to pomoże naszym osobom we wszystkim – tutaj jednak kwota wynosić może nawet około 500 złotych!