Kiedy chcemy ofiarować symboliczny podarunek sześciomiesięcznemu brzdącowi, to kupmy dla niego kilka ciekawych akcesoriów

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Gdy wybieramy się z wizytą do przyjaciół albo kuzynów, którzy wychowują kilkumiesięczne niemowlę, to obligatoryjnie musimy wziąć ze sobą jakiś drobny prezent dla malucha. Zbyt kosztowny podarek może spowodować, że rodzice poczują się nieco skrępowani, zatem lepiej skupić swoją uwagę na niewielkich, ale zarazem ciekawych czy użytecznych przedmiotach. Trzeba dodać, ze producenci są naprawdę pomysłowi, więc konsumenci mogą wybierać.

Różnokolorowe zabawki do kąpieli dla dzieci zawsze będą trafionym

zabawka rozwijająca dziecko

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

podarunkiem. Więcej: Nawet gdy siostrzeniec ma już dwa komplety takich zabawek, to kolejny zapewne się przyda – zresztą każdy rodzic świetnie wie, że gumowe rybki i kaczuszki można wziąć ze sobą do aquaparku albo na miejskie kąpielisko. A jeśli kupujemy takiego typu zabawki, to skontrolujmy, czy posiadają one odpowiednie atesty oraz czy nie zawierają niebezpiecznych dla malucha substancji, dla przykładu ftalanów.
Tymczasem i te młode, i te doświadczone mamy będą zachwycone tymi praktycznymi gadżetami. A do nich bez wątpienia zaliczają się gryzaki dla niemowląt. Ząbkujący maluch może być naprawdę marudny, a systematyczne podawanie środków przeciwbólowych całkiem mija się z celem. Stąd trzydziestolatki kupują nawet po kilka gryzaków – gdy któryś z nich zostanie uszkodzony, to wówczas należy go szybko wymienić na nowy. Zresztą dzieciaki z chęcią pobawią się gryzakami o wymyślnych kształtach, nawet wtedy, gdy nie cierpią z powodu uciążliwego bólu dziąseł.

bawiące się dziecko

Autor: Jessi R & Math R
Źródło: http://www.flickr.com

Spis innych akcesoriów jest naprawdę imponujący – wszystko zależy w gruncie rzeczy od kreatywności ofiarodawcy, jak również od zaopatrzenia sklepu, w którym zrobi on zakupy. Na szczycie tej listy zapewne znajdą się różnego rodzaju butelki i smoczki, nietłukące się miseczki wraz z łyżeczkami do nauki jedzenia bądź siateczki do owoców. Jeżeli ktoś uważa, że gryzaki dla niemowląt bądź nieprzemakalne śliniaczki są mało atrakcyjnym prezentem, to może podarować bardziej nietuzinkowy upominek. Nasza propozycja: Na przykład, nocnik z melodyjką, wielokolorową lampkę ledową, kubeczek z zabawnymi obrazkami bądź plastikowy podest. Jeżeli dobrze przeglądnąć ofertę wirtualnych czy tradycyjnych sklepów i poczytać wypowiedzi na forach, to można znaleźć bardzo atrakcyjne pomysły na tanie prezenty.