Każde maleństwo zasługuje na to, by przeżyć piękne dzieciństwo, które będzie w stanie wspominać przez wiele lat

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Oseski kochają posiadać wiele pięknych rzeczy, którymi lubią się bawić. Wśród nich są oczywiście te wyjątkowe, z którymi nigdy się nie rozstają.

zabawki

Autor: Pradeep Sanders
Źródło: http://www.flickr.com
rodzice chcą dla swych maluchów wyłącznie tego, co dobre. Dbają, od urodzenia potomka, o jego zdrowy rozwój. Dają mu ciepło, naturalne jedzenie i ubranka zrobione tylko z organicznych tkanin. To samo tyczy się zabawek. Powinny być one zrobione tylko z tych materiałów, które nie będą toksyczne dla oseska. Zabawki muszą więc posiadać certyfikat Unii Europejskiej i tylko takie powinny trafiać w ręce naszego szkraba.

Niezmiernie nam przyjemnie, że nasz post wywarł na Tobie pozytywne uczucie. Chcemy zaprosić Cię do kolejnej witryny – tam można zobaczyć tam (https://rikitiki.net/Lego-City-c173) świeże fakty.

Nie powinniśmy w tej sprawie skąpić pieniędzy, gdyż nabyte na bazarze lub w jakimś innym miejscu zabawki bez certyfikatu, mogą być naprawdę niebezpieczne. Mogą być przykładowo zrobione z sylikonu, który ma w sobie metale ciężkie. Nawet zabawka drewniana, która z pozoru jest odpowiednia, może być pomalowana lakierem, który przy zetknięciu ze śliną wytwarzać będzie trujące substancje. Z tego powodu musimy pamiętać i uczulać naszych znajomych, by nie przynosili naszemu dziecku zabawek z niepewnego źródła. Trzeba na przykład wspierać także rodzimych producentów, którzy chcą wytwarzać zabawki na najwyższym poziomie.

Mają one wszelkie wymagane atesty i są przyjazne dla brzdąca oraz środowiska. Przyjemnie sprawić naszemu smykowi taki prezent, który zostanie z nim na długo.