Urządzamy nowe mieszkanie – jak sprawić, aby niewielkie WC nabrało niezwykłego charakteru?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Urządzenie nowego mieszkania to oczywiście nie lada wyzwanie. Jeżeli już stajemy przed tą koniecznością, wówczas najmocniej skupiamy się przede wszystkim na salonie czy sypialni.

Co jednak z nieco mniejszymi i mniej modnymi pomieszczeniami jak przykładowo WC?
Styl Urządzenia toalety
życie

Autor: lozka.net.pl
Źródło: http://lozka.net.pl/
Jeżeli chcecie zachować jednolity wygląd całego nowego mieszkania, wówczas toaleta swoim stylem zdecydowanie musi być dopasowana do reszty przestrzeni. Jeżeli na przykład zdecydujecie się na wykończenie mieszkania przy wykorzystywaniu elementów drewnianych, wtedy także w toalecie muszą znaleźć się tego typu dekoracje. Jeżeli mieszkanie jest generalnie utrzymane w jaśniejszych barwach, wtedy toaleta bez wątpliwości nie powinna być czarna. Zwykle dobrze prezentuje się toaleta dostosowana wystrojem do dużej łazienki, a nawet będąca jej miniaturką.

Te wpisy ze strony (http://sklep.kaja-glass.pl/), które znajdziesz po kliknięciu na ten link niewątpliwie będą przydatne – są one godne uwagi i mogą Cię miło zaskoczyć.

Takie rozwiązanie praktycznie zawsze nieźle się sprawdza i zachwyci niejednego gościa.

Główna zasada – jak najmniej zbędnych gadżetów
Toaleta zazwyczaj jest bardzo niewielkim pomieszczeniem więc bez wątpienia nie warto jej zaśmiecać niepotrzebnymi gadżetami czy ozdobami. Podstawową zasadą powinien być minimalizm – nawet jeżeli będzie Cię kusiło kawałek pustej przestrzeni, bez wątpienia musisz oprzeć się pokusie wstawienia tam na przykład pralki czy ogromnego ozdobnego kwiatka.

Jeśli zastawisz toaletę zbędnymi rzeczami, wtedy właściwie nigdy nie będziesz mogła pozbyć się z niej uczucia wszechogarniającego chaosu. Minimalizm w takich wypadkach będzie najlepszym rozwiązaniem.