W życiu czasami zdarzają się sytuacje, że zmęczymy swe mięśnie albo poobijamy się gdzieś – warto wtedy niwelować ból

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
W życiu nietrudno o wypadki – te małe przytrafiają się nam dosyć regularnie. Jesteśmy wówczas poobijani i dają o sobie znać stłuczenia. Należy na taki moment w mieszkaniu mieć coś, co prędko pomoże nam ukoić ból.
Jeżeli uwielbiamy aktywnie żyć – jeździmy stale na nartach lub rowerze, to na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, jak to jest wracać do mieszkania z siniakami.

smoczki

Autor: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Źródło: http://www.flickr.com
Należy wówczas działać prędko, by zatrzymać narastaniu bólu. W tym przypadku bardzo pomocne wydają się być termofory. Zazwyczaj możemy do nich wlać gorącej wody, zakręcić korek i położyć na obolałej części ciała. Możemy taki termofor przyłożyć na nogi, aby mogły się rozluźnić. I nie wyłącznie po jakimś uderzeniu, ale również po ciężkim dniu w pracy, żeby się zrelaksować. Termofory zwłaszcza poleca się paniom, które mają bolesne miesiączki. Gorąco sprawi, że napięte mięśnie podbrzusza rozluźnią się. Przyniesie to zapewne ukojenie.
Owoce czereśni

Autor: Lothar Spurzem
Źródło: http://commons.wikimedia.org
Nowoczesne termofory mają w środku specjalny żel.

Warty polecenia post? Jeżeli tak myślisz, sprawdź towarzyszące porady na rozpatrywany temat – bez grymaszenia kliknij tutaj, więcej zobaczysz w linku (http://www.varsovia.edu.pl/).

Nie musimy zatem już napełniać ich gorącą wodą. Wystarczy wyłącznie włożyć je do mikrofalówki oraz podgrzać. Trzeba wyłącznie rzecz jasna postępować zgodnie z instrukcją obsługi wydrukowaną na opakowaniu. Dzięki odprężającej drzemce pod rozgrzewającym termoforem jesteśmy w stanie wstać pełni energii – ból może ustąpić totalnie lub w dużej mierze i wobec tego na powrót poczujemy energię i chęć do działania.

Musimy pamiętać, aby kupować tylko atestowane termofory najlepszej jaKości, żeby ich używanie nie okazało się groźne dla naszego zdrowia.