Stwórz niepowtarzalny charakter w twoim mieszkaniu

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Lubisz podróżować i robisz zawsze mnóstwo fotek, a później miesiącami wspominasz chwile, kiedy przechadzałeś się przykładowo magicznymi uliczkami Barcelony.

fototapeta uliczka

Autor: Lars Sinda
Źródło: http://www.flickr.com
A co gdy mógłbyś zachować charakter tej konkretnej, migającej lampkami uliczki, z charakterystycznym mediolańskim tramwajem, zjawiającym się zza zaułka, w swoim mieszkaniu? Nic prostszego, cyknąłeś przecież to ujęcie i posiadasz je w folderze, na swoim laptopie, lecz coraz mniej do niego zerkasz.
Wykorzystaj swoje niezwykłe zdjęcia z wycieczek i wykreuj w twoim mieszkaniu, obraz, przy którym będziesz mógł się odpocząć i tak jak w pięknej Barcelonie, wysiorbać sok, na rogu wąskiej uliczki, z torami tramwajowymi. Znajdź szybko odpowiednie zdjecie i zamów tapetę ze zdjęcia cykniętego przez ciebie. Współczesna technologia pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości i wytrzymałości. Wystarczy tylko, iż przeanalizujesz, jaki kształt ma posiadać twoja niepowtarzalna fototapeta uliczka i przekażesz dyrektywy wraz z ujęciem. Dekoratorzy wnętrz zwykle podkreślają, że tapeta może stworzyć świetny szczegół, chociażby w niestandardowym miejscu domu.

Jeśli interesuje Cię to zagadnienie, nowa publikacja (https://cocolando.pl/) omawia szczegółowo ciekawe tematy, które okażą się niesamowicie absorbujące.

Niech chociażby fototapeta uliczka wpasowana nad blatem kuchennym przynosi ci blask kiedy przygotowujesz posiłek.

A może wagonik przywita was w przedpokoju, a kamieniczka zamiast okienka będzie posiadać zwierciadło, które na nim przyczepisz.
Odblokuj w sobie kreatywność i wyłóż na światło dzienne wspomnienia z podróży.