Niewielka łazienka w bloku nie koniecznie musi być koszmarem lokatorów, jeżeli zwrócimy uwagę na parę fundamentalnych zasad dotyczących urządzania niewielkiego wnętrza.
Chociaż liczyć się trzeba z tym, iż przenigdy nie będzie ona tak niezwykle funkcjonalna oraz komfortowa, jak kąpielowy salon w budynku jednorodzinnym, to kilka ustępstw pomoże nam zaaranżować ergonomiczne wnętrze, a wychodzący naprzeciwko oczekiwaniom rezydentom bloków fabrykanci wyposażenia toalet zagwarantują, że będzie ono też trendy.
Mała toaleta wymaga dobrze przemyślanego projektu i poszukiwania podejść zapewniających ład i porządek w małym pomieszczeniu.

wykończenie

Autor: Calvado
apartamentowiec

Autor: Mielno Holding – Firmus Group
Źródło: Mielno Holding – Firmus Group
Zanim wybierzemy właściwe meble jak też wyposażenie, wygospodarujmy w innych wnętrzach miejsce na przechowywanie zapasowych ręczników, środków pielęgnacji oraz czystości, tak, ażeby w toalecie znalazło się jedynie to, co konieczne. Należy zastanowić się też, czy nie uda nam się odkryć innej powierzchni na pralkę.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to szybko sprawdź tutaj drewniane stoliki kawowe inne tego typu materiały – one również są warte zainteresowania.

Choć fabrykanci sprzętów AGD sprzedają urządzenia do niewielkich łazienek, zarówno takie, jakie otwierają się od góry oraz szczędzą przestrzeń konieczną do załadowania pralki, jak również otwierane z frontu, na jakich ustawić można proszki do prania czy też delikatny kosz kosze na bieliznę na bieliznę, to jednakże mogą one być niewystarczające dla kilkuosobowej rodzinki. pralka w pomieszczeniu kuchennym, w schowku czy w szafie wnękowej w korytarzu pozwoli nam oszczędzić wartościowe miejsce w umywalni.

Nawet w niewielkiej łazience musi znaleźć się miejsce na przechowywanie niezbędnych przyborów łazienkowych, środków czystości albo kosmetyków. Zależnie od układu wnętrza, możemy kupić wysokie oraz wąskie stojące szafki, półki oraz szafki wiszące na ścianach. Potem zostaje zamówić lustra na wymiar.