Wszystkim miłośnikom duńskiego designu, a zwłaszcza nadzwyczaj rozbudowanej oferty marki MENU, znana jest doskonale wyważona stylistycznie, funkcjonalna, a przy tym zawsze nastrojowa i nieco rustykalna w stylu maniera projektancka grupy Norm. Dwóch inżynierów-architektów-designerów – Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn – zawsze zaproponuje coś dla ciała i duszy, coś, co stanowić będzie uroczy, a nieodmiennie podobający się prezent.

Norm - zestaw barowy akcesoriów do wina

Autor: MENU
Źródło: www.stylownik.pl
Tym razem oferowali światu miłośników wyrafinowanych trunków dwie odmiany kolorystyczne akcesoriów do wina. Subtelny odcień popiołu i wyrazisty karbon kuszą wizualną miękkością. Akcesoria grupy Norm są, jak to bywa w przypadku wszystkich ich projektów, nadzwyczaj nostalgiczne, o ile można wyrazić się w ten sposób o przedmiocie.

Na zestaw do serwowania wina składa się korkociąg kelnerski, w którym połączono ze sobą stop cynku, stali szlachetnej, silikonu i gumowanej okładziny oraz pompka próżniowa, pozwalająca dłużej zachować świeżość trunku i dwie silikonowe zatyczki do butelek.

Jak zwykle w przypadku i projektów grupy Norm (pomysł na prezent) i wszystkich akcesoriów duńskiego mistrza pięknych prezentów – marki MENU – zastosowano tu wysokiej próby materiały, a eleganckie przedmioty mieszczą się ozdobionym zdjęciem pudełku.

Jeśli dokładnie pragniesz zgłębić informacje na przedstawiany temat, to koniecznie wejdź na proponowany serwis (https://www.stylowy-mebel.pl/). Tam są przykuwające wzrok wiadomości, które zostaną Ci w głowie na długo.

Dlatego są doskonale gustownym, a przy okazji bardzo praktycznym pomysłem na podarunek dla tych, którzy cenią sobie pełne wolności i magii chwile spędzone przy kieliszku dobrego wina.