Jakiego rodzaju odmiany murów mogą być ukazane na fototapecie oraz które z nich są idealne?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Jeśli właśnie przeprowadzasz remont swego mieszkania bądź tylko dopiero planujesz jego zakres, to być może słyszałaś o tym, że użycie tradycyjnej cegły jest od wielu lat bardzo popularnym rozwiązaniem.

Niestety wymaga on niezwykle wiele pracy oraz może być dosyć kosztowny.
łóżka

Autor: RAK Ceramics
Źródło: Max-Fliz
Jednak na szczęście funkcjonuje bezpieczna alternatywa, ponieważ mógłbyś mieć taką ścianę już po kilku godzinach pracy specjalisty w cenie nie większej niż 500zł. W jaki sposób to jest wykonalne? Otóż jeśli bardzo chciałbyś mieć na pewnej ścianie elegancki mur fototapeta mogłaby być doskonałym wyjściem. Wystarczy tylko stosownie wyczyścić ścianę, dobrać konkretny wzorzec i… po prostu przykleić go na jedną ze ścian. Tu warto dodać, że wcale nie powinny to być atrapy czerwonych cegieł. Zależnie od całego wystroju Twego salonu, być może ładniej będzie się przedstawiał wzorzec, który imituje dosyć duże szare oraz o nierównych formach kamienie, pomiędzy którymi znajduje się wyraźna ciemna szczelina. Całość wygląda bardzo realnie i naprawdę stylowo. Jeszcze odmiennym wzorem może być imitacja ściany z piaskowca – w tym przypadku kolejne kamienie są dosyć znaczne, ale płaskie.
Warto jest kupić fototapetę flizelinową, ponieważ gwarantuje ona niezwykle łatwy i prędki montaż, nie kurczy się i może zamaskować niewielkie pęknięcia na ścianie. Wykorzystane barwy są niezmywalne oraz wytrzymałe na funkcjonowanie promieni słonecznych. Jeżeli natomiast wzór zauważalny na takiej fototapecie zwyczajnie nam się znudzi, moglibyśmy ją prędko rozebrać nawet na sucho.

Warto dodać, że w wypadku tapety obrazującej dowolny murek, należałoby zakupić wersję 3D, ponieważ to doskonale polepszy wrażenia wizualne tego typu towaru.