Wiele osób ma taką pracę, w której musi przebierać ubranie na robocze i często również buty – w zakładzie musi być miejsce przechowywania swych rzeczy

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Jest wiele takich profesji, gdzie całkowicie zmieniamy odzież przed rozpoczęciem swojej pracy. Nie chodzi wyłącznie o przebranie bluzki. Zazwyczaj musimy przebrać się całkowicie.

meble socjalne

Autor: Leonora Enking
Źródło: http://www.flickr.com
dekoracyjna barierka balkonu

Autor: José Carlos Casimiro
Źródło: http://www.flickr.com

budynki

Autor: Aurélien JEANNE
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy dodatkowo dostajemy obuwie czy okulary na oczy oraz rękawice. Musimy to gdzieś przechowywać.
Duża ilość zakładów ma pokoje nazywane szatniami. Często są tam nie tylko szafki i ławki, ale też łazienki z prysznicami. Zazwyczaj szatnie są rzecz jasna podzielone na męskie i damskie. By wyposażyć szatnie dla pracowników niezbędne będą rzecz jasna meble socjalne. Niekiedy są to tylko szafki, ale zwykle dodatkowo są też specjalne półki przykładowo na kaski albo buty. Takie meble powinny być zrobione z solidnych materiałów, gdyż powinny służyć wiele lat. Zwykle w szatniach są także kosze, gdzie pracownicy powinni wrzucać co pewien czas swe ubrania do dezynfekcji. W wielu zakładach są również stołówki. Tam także potrzebne jest odpowiednie wyposażenie. Stoły i krzesła to nie wszystko. Potrzebne będą również długie lady, przy których podawane są posiłki. Pracownik może wóWCzas przesuwać po niej tacę i zabierać z półek to jedzenie, na które ma ochotę. Menu w przyfabrycznych stołówkach nie jest arcydziełem, ale jest pożywne.

Przyrządza się syte obiady, żeby ciężko pracujący ludzie nie byli głodni. Również w pomieszczeniach socjalnych, gdzie znajdują się niewielkie stoliczki, można z reguły napić się kawy w czasie regulaminowej przerwy.