Potomstwo to sens naszego życia, z tym zgodzi się każdy jeden rodzic

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
To dla nich pracujemy, to im pragniemy zagwarantować jak najlepsze warunki do życia. Nie umiemy odmówić bardzo wielu rzeczy, z ogromną pasją i radością lubimy za to spełniać wszelakie zachcianki własnego malucha.

rolety

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
sprzęt

Autor: Biuro Kwiatowe Holandia
Kosmetyczka w stylu glamour

Autor: EMPIK
Źródło: EMPIK
Nasza miłość do potomstwa okazuje się ślepa – to pewne. Od najmłodszych lat zakupujemy maluszkom jak najbardziej wymyślne zabawki, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które w obecnym czasie są najmodniejsze. Nie szczędzimy pieniędzy na najładniejsze ubranka, najbardziej modny wózek i wymyślną kołyskę. Nawet nie bierzemy pod uwagę faktu, że mogłyby być to sprzęty używane . Nasza pociecha po prostu musi mieć wszystko najlepsze. Zauważcie, kochani rodzice, że tak od najwcześniejszych lat nauczona pociecha na początku chce wyłącznie wymarzonej zabawki, w późniejszym czasie te potrzeby wyraźnie rosną. Czy jesteście pewni, że za każdym jednym razem będziecie w stanie zaspokoić te potrzeby? Jak nastolatek poprosi o coś o wiele bardziej kosztownego – odmówicie? Zapewne tak, bo koszt przewyższy zdolności finansowe. Czy nie rozsądniej więc od najwcześniejszych lat przyzwyczajać malucha do tego, że nie jesteśmy w stanie spełniać każdej jego zachcianki?Niewątpliwie zaoszczędzimy nerwów nie wyłącznie sobie, lecz i stresu dziecku. Od samego początku przecież wiemy, iż zwiekiem zabawki stają się bardziej kosztowne.
Rozsądna miłość do malucha absolutnie nie bywa prosta. Rzeczywiście bardzo niewielu rodzicom to się udaje.

Nieraz powinno się się jej uczyć bardzo długo, lecz na pewno uzbraja nasze dziecko w to, co przyda mu się w życiu najbardziej.

Jeżeli znalezienie uzupełniających danych na opisywany temat jest dla Ciebie bardzo istotne, to żeby je uzyskać prześledź witrynę (http://horyzont.net.pl/wycieczki-szkolne/), na jakiej je niewątpliwie zobaczysz.

Musimy nie tylko dawać, ale też i wymagać czegoś w zamian.