Przy urządzaniu salonu należy pomyśleć o meblach eleganckich oraz funkcjonalnych – dla przykładu o kanapach z opcją spania

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Niejeden pewnie śni o tym, aby zaaranżować gustowny salon, w którym będzie możliwość przyjemnie spędzać czas z przyjaciółmi. Niezbędne są wówczas dobre meble – najbardziej chodzi o komplet wypoczynkowy.
Często zdarza się tak, że polskie mieszkania bywają dosyć ciasne.

Szkolenie sprzedażowe

Autor: Scott Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
narożnik davos

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
ochrona

Autor: home&you
Źródło: home&you
Dlatego z reguły pokój, który w dzień jest salonem, w nocy zamienia się w sypialnię. Wobec tego musimy podumać o takiej sofie, która będzie jednocześnie elegancka oraz praktyczna. Jeżeli układ pokoju będzie sprzyjający, to możemy kupić przykładowo narożnik. Jest on najlepszym rozwiązaniem, ponieważ daje mnóstwo miejsca – gdy się na nim siedzi oraz śpi. Jeżeli spodobał nam się pomysł, żeby zamówić narożnik (zobacz również – chesterfield narożnik w sam raz do Twojego pokoju) Davos jest firmą, która sprzedaje świetnej jakości meble. Ich sofy są piękne, ale także wygodne. Każdy narożnik posiada schowek, by być w stanie tam przechowywać pościel. materiał, z którego jest zrobiony, łatwo się pierze, co jest bardzo istotne dla tych, którzy mają małe brzdące. System rozkładania przed snem jest niebywale łatwy w obsłudze. Dzięki temu nie będziemy musieli się siłować z jakimiś podnośnikami. System wspomagający przyśpieszy całe zadanie. Nawet dziecko będzie w stanie rozłożyć łóżko w kilka chwil. Kolory też są tak wybrane, że będą pasować do każdego wystroju.

Jeżeli zechcemy urządzić cały salon w jednym stylu, to mamy możliwość kupić również meble z kolekcji Davos. Wtedy cała kompozycja nabierze nowego wyrazu. Jeśli przeanalizowaliśmy swą decyzję, to musimy po prostu dokonać zakupu.