Niezastąpiony sposób oferowania napojów wysokoprocentowych

Kategorie Zdrowa dieta
Znajomość alkoholowej etykiety to rozwiązanie na dobre wrażenie w towarzystwie. Jakikolwiek koneser trunków musi mieć w domu należytą ilość rozmaitych alkoholi, ale jednakowo istotny jest ich sposób podawania.

Śniadanie dla sportowca

Autor: Bielmar
Źródło: Bielmar
szkło, w którym podaje się trunki musi być dobrej jakości. By zaakcentować rangę i niepowtarzalność spotkania, warto przelać trunek do szklanej, najlepiej kryształowej karafki. Karafki kryształowe zapełnione alkoholem wyglądają na stole atrakcyjnie. Utrzymane w tradycyjnym, albo nowoczesnym stylu, z wyrazistym, lub subtelnym szlifem, z przezroczystego, bądź barwnego szkła jest dekoracją każdego stołu. Komplet kryształowych kieliszków do wina, wódki, bądź likieru, kryształowe szklanki do whisky, bądź brandy to wytworny zestaw.

Nie czekaj! Jeśli spodobał Ci się nasz wątek, to czytaj również torty artystyczne następne informacje na ten temat. Stworzyliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

Dziś wyroby ze szkła kryształowego, utrzymane w tradycyjnym, albo nowoczesnym wyglądzie, przeżywają odrodzenie.

catering

Autor: andybewer
Źródło: http://www.flickr.com
Ogólnie nie ulega wątpliwości, że trunki pije się w kieliszkach należycie dobranych pod względem kształtu, wysokości i pojemności. Podobnie jest z karafkami, dlatego należałoby mieć pojęcie, czy karafki do wódki mają stosowny układ. Karafka (zobacz: karafka wirująca do wina) do whisky, brandy, wódek i nalewek powinna być kwadratowa, względnie owalna. Bardzo istotne jest, by zawsze przykrywać ją korkiem, ażeby alkohol nie trwonił cennego zapachu.

Jednakże nie jedynie napoje wysokoprocentowe serwowane są w karafkach. Karafki do wody umieją zaskoczyć ładnymi kształtami.

Możemy wybrać karafkę o nieregularnych formach, jednakowo ładne mogą okazać się karafki z kolorowego szkła, jakie z pewnością staną się doskonałą ozdobą stołu.
Dzięki ładnym karafkom jakikolwiek trunek w nim podany zachęca biesiadników do konsumpcji.