Nasz dom to nie tylko miejsce, w którym relaksujemy się po długim pracowitym dniu. Jeśli mamy mnóstwo przyjaciół może bardzo prosto zostać miejscem spotkań towarzyskich. Umawianie się w centrum, w popularnych kawiarniach, dawno już wyszło z mody. Obecnie w dobrym tonie jest zwołać przyjaciół do swojego mieszkania na kawę z ekspresu oraz domowe potrawy. Jest to bardzo dobry zwyczaj. Nie tylko zacieśniamy więzi, ale także dużo na tym oszczędzamy.

Odnowiony stolik

Autor: patti haskins
Źródło: http://www.flickr.com/photos/pattipics/414813507/sizes/o/
Kiedy chcemy gościć u siebie przyjaciół, należy odpowiednio zaaranżować nasze mieszkanie. Najlepszym miejscem dla takich spotkań jest salon. To nasze najbardziej reprezentacyjne wnętrze, dlatego postarajmy się dołożyć wszelkich starań, aby właśnie ten pokój prezentował się perfekcyjnie.

Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji na opisywany temat, to odnajdziesz je na pewno po przejściu na witrynę (www.homeandliving.pl/) – tam są one bardzo fascynujące.

Można go zaaranżować na wiele rozmaitych sposobów. Dla wielbicieli klasyki są tradycyjne komplety wypoczynkowe i stylowe meble w stonowanych kolorach. Jeśli wolimy nowocześniejsze aranżacje,zdecydujmy się na mocne kolory, błyszczące powierzchnie i niebanalne kształty. Można także zaaranżować salon w dawnym stylu. Ten pomysł ma niedawno bardzo wielu zwolenników. Lata międzywojenne były zawsze synonimem subtelnego szyku, dlatego z rozrzewnieniem wracamy do tamtych czasów i próbujemy odtworzyć ten czarujący klimat we własnym domu.
 
Przyjmując gości w domu, powinniśmy nabyć potrzebne akcesoria. Na popołudniowe spotkanie idealnie nadają się specjalne stoliki kawowe. Doskonale będzie na nich wyglądał nasz najlepszy serwis. Zakryjmy stół piękną serwetą, ustawmy wazon z kwiatkami i już można się poczuć jak w modnej kawiarni na mieście.

A gdy przyjdzie piękna aura, a my posiadamy taras, jak najbardziej możemy właśnie tam gościć przyjaciół.

Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie ciekawy oraz masz chęć poznać większą ilość informacji na omawiany temat, to została opublikowana oryginalna strona, którą dobrze jest zobaczyć.

W sklepach jest dostępnych mnóstwo mebli tarasowych oraz innych przedmiotów, którymi można udekorować nasz przytulny ogródek. Zasadźmy w dekoracyjnych donicach sezonowe kwiaty, a w skrzyniach aromatyczne zioła. Spotkanie w takiej atmosferze z pewnością będzie udane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *