Co zrobić ażeby przygotować wyśmienite drinki przywołujące na myśl letnie dni i poprawić sobie humor?

Kategorie Zdrowa dieta
Lato dobiegło końca. Jesienna pogoda za oknem sprzyja przygnębieniu. Krótkie dni, spadające z drzew liście, niskie temperatury powodują, że coraz mocniej zaczynamy tęsknić za promieniami słońca.
W jaki sposób temu zaradzić? Ile głów, tyle „metod” na walkę z chandrą.

prezent

Źródło: pixabay.com
Nie jesz śniadania? Nie dziw się, że tyjesz!

Autor: Tok Tok
Źródło: Tok Tok
zupy

Autor: Lelou
Źródło: http://www.flickr.com

Jedni spędzają wieczór na oglądaniu fotografii z wakacji, drudzy sięgają po nieco bardziej oryginalne sposoby. Starają się przywołać wspomnienia ciepłych dni, przygotowując drinki. Shakery to niezaprzeczalnie podstawowe „narzędzia pracy” wszystkich początkujących barmanów (o fachowcach nie wspominając). Na rynku znajdziemy bogatą ofertę rzeczonych artykułów. Pojawia się zatem pytanie: który wybrać? Sporo zależy od indywidualnych upodobań. Warte polecenia są shakery ze szklanicą barmańską. To fantastyczne rozwiązanie, głównie dla tych, którzy dopiero zgłębiają tajniki sztuki barmańskiej. Głowiliście się kiedyś nad tym na czym polega sekret udanego drinka? Wysoka jakość wykorzystanych składników i odpowiednie schłodzenie napoju stanowią połowę sukcesu. Dlatego też warto kupić foremki do lodu.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, to obowiązkowo sprawdź również ten odnośnik – świetna treść (https://cafepanamera.com/ethiopia-yirgacheffe/) także będzie dla Ciebie godny zainteresowania.

Trzeba również pamiętać, iż wyśmienity „trunek” wymaga adekwatnej „oprawy”.

Dobrze jest zatem zaopatrzyć się w szklanki do drinków i szereg rozlicznych dodatków, takich jak między innymi koktajlowe parasolki, palemki czy wisienki.