Na dziecięce pokoje najczęściej poświęcamy najmniejszy pokój w domku. Gdy dziecko wchodzi w szkolny wiek, nieduża powierzchnia zaczyna być ambarasem.
Razem ze wzrostem potomka rosną jego wymogi.

lampa biurkowa

Autor: Lukasz Badura
Źródło: http://www.flickr.com

Młody człowiek pragnie, aby pokój reprezentował jego osobowość i zainteresowania. Do tego powinien gwarantować komfortowe miejsce do nauki jak też miejsce na magazynowanie przybywających rzeczy. W jaki sposób to wszystko osiągnąć na niedużej powierzchni? Istotny jest dobór oraz rozlokowanie mebli.
wyspa

Autor: Mebel Rust
Źródło: http://www.rust.com.pl/
Należy poszukać mebli młodzieżowych dedykowanych do mniejszych wnętrz. Może to być na przykład piętrowe łóżko wraz z biurkiem. Tenże mebel (serwis www) pozwala na bardzo dużą oszczędność powierzchni oraz zaspokojenie wszelakich wymogów młodego człowieka. Inna opcja to łóżko na wysokiej skrzyni, w której są półeczki. Dzięki temu zyskujemy ponadplanowe schowki. Możemy w trzymać w nich przedmioty sezonowe, sportowe czy też rzeczy związane z hobby dziecka, jak przykładowo malarstwo. Warto również rozważyć łóżko w regale, czy też chowane do szafy.przejdź do serwisu – (zobacz https://www.jeger.pl/pl/311-podklady-pod-farby-do-mebli)Gwarantuje ono większą powierzchnię spania aniżeli łoże pojedyncze, zaś w dzień możemy złożyć je, ażeby nie zajmowało miejsca na posadzce. Dzisiejsze modele prezentują się bardzo ładnie i nie mają już nic wspólnego z dawnymi półkotapczanami. Gdy nie ma miejsca na biurko, należy rozważyć składany blat bądź przymocowaną do ściany obszerną półkę. Nastolatki częstokroć korzystają w czasie nauki z laptopów, które nie zajmują mnóstwo powierzchni, dzięki temu nie wymagają obszernych blatów.

Przyda się też dobra lampa biurkowa. W pokoju młodzieżowym musi się też znaleźć garderoba i szafki, czy komoda na przechowywanie rzeczy do szkoły a także osobistych przedmiotów dziecka.