Co kupić teściowej na imieniny?

Kategorie Poznaj
Zbliżają się imieniny teściowej, czy też inna okazja, natomiast ty nie bardzo wiesz co dla niej wybrać? Jaki podarek dla teściowej byłby stosowny oraz trafiony?
Bywa, iż teściowa jest niczym druga mama, doskonale się z nią rozmawia, radośnie spędza czas jak też umie sprawić przyjemność.

namiot plażowy

Autor: Frontierofficial
Źródło: http://www.flickr.com
Kompostownik

Autor: mezuni

Jednak nie każdy ma cudowne kontakty z teściową, a już na pewno nie każdy wie, co może być dla niej trafionym podarunkiem. Spytaj bliskich. Nie masz pojęcia co ją uraduje? Podpytaj o to co kocha swojego partnera, przecież wie czym interesuje się mama i co jej jest potrzebne. Jeśli nie macie na co dzień kontaktu z teściową, być może lepszym informatorem byłby teść. Na pewno będzie zadowolony, iż interesujecie się i chcecie zrobić przyjemną niespodziankę. Nie trzeba się bać, z pewnością nie pomyślą sobie, iż niczego o nich nie wiecie. Wręcz na odwrót pomyślą, iż chcecie ażeby podarek był trafiony oraz wapno nawozowe cena sprawił im radość, a nie nabywacie byle czego, bo wypada coś kupić.
Desery, galaretka i owoce

Autor: Speedcook
Źródło: Speedcook
Jeśli chodzi o upominek dla teściowej, możliwości mamy dużo, bo przecież panie mają wiele potrzeb. W wiele sposobów można sprawić im radość, a oto kilka moich pomysłów, jakie być może Wam przypadną do gustu. Jeśli jesteście dużą familią lub nawet małą, bo co to za różnica. Twą teściową z pewnością ucieszy fotografia całej waszej gromadki. Nie jakieś tam normalne zdjęcie (www.kodak.wroclaw.pl) lecz duże w ładnej ramie.

Jeżeli to zbyt proste, być może lepszym projektem będzie zdjęcie wykonane na płótnie, w formie obrazu? Współcześnie jest wiele możliwości powiązanych z fotografią. Prócz tego zawsze trafionym pomysłem będzie olbrzymi bukiet kwiatów.