Co zrobić, kiedy nasze zęby nie wyglądają zbyt ciekawie? Ciekawym rozwiązaniem są licówki

Kategorie Zdrowa dieta
Istnieją takie sytuacje, że nie za bardzo często uśmiechamy się i nie chodzi tu z pewnością o dobry humor.

Najzwyczajniej nasze zęby nie są w zbyt dobrym stanie, są nie za bardzo równe, mają przebarwienia, występują zbytnio duże szpary między zębami i tym podobne, a to wszystko powoduje, że nie chcemy, ażeby ktoś to zobaczył. Na szczęście są na to sposoby, a takim z nich są licówki.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Licówki, na przykład jedne z najbardziej znanych licówki porcelanowe, to cienkie płatki porcelany, które przykleja się na przednią powierzchnię uzębienia, dzięki czemu można zakryć defekty estetyczne- http://www.dentystakaniak.pl/co-robie/. Za pomocą licówek możemy rozjaśnić zęby, spowodować, iż będą idealnie się prezentować, będą miały rewelacyjny kształt oraz barwę. Możemy także poszerzyć albo całkowicie zlikwidować szpary między zębami. Są też odpowiednie do małej korekty ustawienia zębów, na przykład w przypadku małego skręcenia lub stłoczenia.

Licówki są dobre dla osób, jakie chcą rozjaśnić kolor zębów, jak również zakryć trwałe przebarwienia. Stosuje się je w przypadku niezbyt estetycznych bruzd, ale również uszkodzeń uzębienia. Dopiero przy większych zniszczenia stosuje się korony ceramiczne. Licówki powinien zakładać dobry dentysta, bo wtedy mamy gwarancję, iż wszystko zostanie wykonane jak najlepiej, a nasze zęby faktycznie zyskają na wyglądzie- link do strony www. W jakim miejscu spotkać tego rodzaju specjalistę?

Najlepszym miejscem jest Legnica, w jakiej na pewno znajdziemy takiego fachowca, jaki poprawi wygląd naszego uzębienia, a my będziemy mogli na nowo się uśmiechać, bez obaw, że ktoś zobaczy nasze niezbyt ładne zęby.