Warto przesiąść się na rower!

Kategorie Ciekawostki
W wielu polskich miastach pojawiły się ogólnodostępne rowery miejskie. Można zauważyć, że od niedawna Polacy zaczęli kopiować zachodnie, prozdrowotne style życia. To bardzo dobroczynne zjawisko i trzeba być szczęśliwym, że magistraty licznych miejscowości postanowiły wspomagać dążenia do zdrowych przyzwyczajeń.

Nie warto raczej wyliczać plusów podróżowania na rowerze, lecz w tym wpisie uczynimy to, by przekabacić sceptyków. Nie oszukujmy się, samochód dla osób, które żyją w zakorkowanej metropolii, to kiepski pomysł. Wielogodzinne czekanie w korkach, ciągle wzrastające ceny za litr paliwa – to zmory zmotoryzowanych. Poza tym jeżdżenie wszędzie autem to jedna z przyczyn plagi ociężałych. Rower jest ratunkiem na wszystkie te problemy. Jadąc na rowerze nie będziesz czekał w korkach.

Stworzyliśmy wpis o zbliżonej tematyce. Znajduje się on na nowej witrynie. Kliknij zatem w podany link i dowiedz się szczegółów (https://www.calypso.com.pl/elford/klub/calypso-fitness-wroclaw-teczowa/) z tym związanych.

Autor: sfllaw

Koszt użytkowania roweru jest żaden. No i, co fundamentalne, jazda rowerem to dobra aktywność wysiłkowa, która umożliwia zdobycie szczupłej sylwetki. O ile nie posiadasz prywatnego roweru, wypróbuj tanie rowery miejskie, udostępniane za niewielką opłatą.

W punktach handlowych internetowych i stacjonarnych można zakupić dużo marek rowerów. Najciekawsza jest firma Kross, które produkuje szerokie spektrum modeli – każdy kupi coś dla siebie. Nie zapominajcie, drodzy czytelnicy, że na rowerach nie powinno się oszczędzać. Marnej klasy modele są najczęściej niedrogie i można być pewnym, że rozpadną się po roku czy dwóch używania. Dobrze wykonany rower to podstawa!

Klasowy rower to nie wszystko, niezbędna jeszcze staje się właściwa odzież rowerowa.

Uwaga! Mamy dla Ciebie kolejny artykuł – a tam ciekawostka (https://www.calypso.com.pl/klub/calypso-fitness-gdynia-witawa/) na podobny temat. Sprawdź obowiązkowo i życzymy owocnej lektury.

Wielu rowerzystom taki kostium może się wydawać zbędną fanaberią. Każdy, kto choć raz założy na siebie taki kostium, poczuje różnicę i już nigdy później nie uda się na przejażdżkę w normalnych stroju. Profesjonalna odzież rowerowa jest zaprojektowana tak, by dawać jak największy komfort rowerzyście, nie krępując jego ruchów i utrzymując dobrą temperaturę ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *