Donice samonawadniające dla zabieganych admiratorów kwieci

Kategorie Poznaj
Najczęściej kochamy roślinki w domku lub na balkonie, lecz co zrobić, kiedy nie mamy czasu, albo głowy, ażeby pamiętać o ich podlewaniu.
Donice balkonowe z nawadnianiem to nader wygodne oraz praktyczne podejście dla wszystkich, którzy chcą napawać się pięknymi kwiatami bez przymusów codziennego podlewania ich.

chatka, domek letniskowy

Zobacz jak działają doniczki Lechuza z nawadnianiem jak też na co kierować uwagę, wybierając taką donicę.
doniczki lechuza

Autor: TruffShuff
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie w ogrodniczych sklepach skrzynek balkonowych jest całe morze. To sprawia, że nawet zakup tak prostego obiektu jakim jest donica staje się trudniejszy aniżeli zakładaliśmy. W takim wypadku zawsze wskazane jest jest zwracać uwagę na nowiny – sprawdź doniczki lechuza.

Niniejszy wpis zawiera fascynujące informacje na prezentowany temat – jeśli masz ochotę uzyskać więcej wpisów, to odwiedź witrynę (http://baseny-wodex.pl/pl/cennik/schody_drabinki_trampoliny), która przedstawia zbliżone zagadnienia.

Taką nowością są doniczki z nawadnianiem. Jest to niesłychanie banalny a także praktyczny sposób na wyeliminowanie męczących czynności, którymi jest notoryczne podlewanie roślin, a dobrze stworzone skrzynki balkonowe z nawadnianiem pomogą nie tylko zapewnić roślinom stały dopływ wilgoci lecz też uchronić je przed jej nadwyżką w okresach opadów . Z reguły będą to donice na wymiar z podwójnym dnem – w spodniej komorze gromadzi się woda, jaka bez pośpiechu przenika do znajdującej się dalej przegródki z ziemią i roślinkami – duże donice na wymiar. Pomimo, że roślinki tak bardzo lubią wodę, nie powinno się jednak przesadzać z jej ilością. Jeśli więc w doniczce z nawadnianiem będzie za dużo wody, rośliny (zioła dla koni) mogą zacząć chorować.

Stąd jeżeli decydujemy się na zakup takiej doniczki, warto wyselekcjonować model wyekwipowany w dodatkowy zawór, jaki umożliwia spuszczanie nadmiaru wody ze skrzynki.