Zbliża się termin Twojego porodu? Powinnaś rozpocząć kompletowanie wyprawki dla malucha!

Kategorie Nasze dziecko
Ciąża to oczywiście jeden z najfajniejszych okresów w życiu niemal każdej kobiety. Jeśli Ty również oczekujesz swego pierwszego dziecka, powinnaś zacząć zastanawiać się nad kupnem najpotrzebniejszych akcesoriów już teraz – jeżeli zabierzesz się za to odpowiednio wcześnie, wtedy tuż przed samym rozwiązaniem będziesz miała spokojniejszą głowę, a jednocześnie czas po rozwiązaniu będziesz mogła zupełnie poświęcić swemu dziecku oraz przeznaczyć na odpoczynek.

Łóżeczko oraz akcesoria
Na początku oczywiście powinnaś kupić łóżeczko dla malucha – zwykle młode mamy bardzo korci, żeby spać z pociechą w jednym łóżku, jednak mimo to niemowlę musi mieć swoje łóżeczko, w którym będzie spało chociażby w ciągu dnia, kiedy Ty będziesz zajmowała się innymi kwestiami. Jeśli już zdecydujesz się na wybór łóżeczka, wtedy powinna zainteresować Cię także pościel niemowlęca – musi być wykonana z najwyższej jakości bawełny, tak żeby była całkowicie bezpieczna i miękka dla Twojego dziecka – najlepsza pościel dla niemowląt. Pościel niemowlęca zdecydowanie jest czymś, na czym nie można oszczędzać, jednak musisz od razu kupić kilka kompletów – małe dzieciaki niestety często wszystko brudzą, zatem będziesz musiała przebierać taką pościel znacznie częściej niż swoją.
marina - sklep

Autor: Graham C99
Źródło: http://www.flickr.com

Ubranka dla dzieci
serwis

Autor: Lothar Spurzem
Źródło: http://commons.wikimedia.org
Właściwie każda mama (grupa wsparcia dla mam) zazwyczaj szaleje na punkcie małych ubrań dla niemowlaków – jeżeli Tobie również się to przytrafiło, wtedy zdecydowanie powinnaś wziąć duży oddech.

Niemowlaki rosną niesamowicie szybko, zatem może okazać się, iż niektórych ubrań nawet nie zdążycie założyć. Dobrym pomysłem bez wątpliwości będzie wymienianie się ubrankami dla dzieci z innymi mamami.