Dbaj odpowiednio o swoje dzieci zimą! Musimy ubierać je adekwatnie do pogody!

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Sporo rodziców ma skłonności do tak zwanego przegrzewania swoich dzieci. Wydaje nam się zwykle, że na zewnątrz jest tak zimno, że ubranie dzieci w parę warstw ubrań sprawi, że dzieci nie będą chorowały.

Nic bardziej błędnego – dzieci zbyt ciepło ubierane, zwykle mają znacznie większą tendencję do chorowania. Jak zatem nie zwariować i znaleźć złoty środek?
Pamiętaj zimą o czapkach!
W zimie dziecko powinno być przede wszystkim wyposażone w fajną czapkę i rękawiczki. Jeśli tergo braknie, prawdopodobieństwo choroby zwiększa się znacząco. My polecamy szczególnie czapki dziecięce Broel , które wyróżniają się zwłaszcza tym, że są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Jeśli zdecydujesz się na tę czapkę, nie będziesz musiała się obawiać, że czapka (polecamy czapkę Mikołaja dla dziecka) jest niewygodna czy na przykład materiał gryzie Twoje dziecko w głowę. Czapki dziecięce Broel są produkowane z najwyższej jakości materiałów, a jednocześnie wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Ich ogromną zaletą jest bez wątpienia fakt, iż są bardzo kolorowe i niejednokrotnie z nadrukowanymi ciekawymi wzorami, dzięki czemu praktycznie każde dziecko będzie chętnie nosiło taką czapkę – dzięki tym czapkom oczywiście unikniesz problemu z tym, że dziecko będzie ciągle zdejmować czapkę.
Rękawiczki także są bardzo ważne!

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Jak już wspomnieliśmy, rękawiczki również są bardzo ważne – zadbaj szczególnie, żeby Twoje dziecko nie trzymało śniegu w gołej ręce! Jeżeli chcesz mieć w swoim domu prawdziwego modnisia, wtedy kup rękawiczki w komplecie z czapką.

Istotne jest, aby pozwalać dziecku osobiście wybrać czapkę oraz rękawiczki – wówczas bez wątpliwości będzie je o wiele chętniej nosić! Wówczas również i Ty będziesz mieć głowę znacznie spokojniejszą o bezpieczeństwo swoich najważniejszych pociech.