Jak wielkie środki pieniężne krążą w Sieci?

Kategorie Materiały dodatkowe
Żaden człowiek nawet nie wyobraża sobie co zdołałby zakupić za sumę trzech miliardów dolarów. Gdy obywatele przyzwyczajeni są do ściągania aplikacji komputerowych bezpłatnie, Mark Zuckenberg, posiadacz serwisu FB takową sumę zamierzał uiścić za jakąś aplikację. A jej szefowie odrzucili ofertę.

youtube

Źródło: pixabay.com
A co w ogóle miało być towarem transakcji? Aplikacja snapchat Polska, jaka kasuje fotografie zaraz po ich zamieszczeniu. Zapowiada się intrygująco, prawda? Jeżeli dodamy, że portal ranking snapchat zespala w sobie ogromną ilość 100 milionów użytkowników, kwestia staje się trochę bardziej przystępna. Tak, ogromna jest potrzeba sprzedawania swoim użytkownikom różnorodnych reklam. Snapchat Polska to powstały kilka wiosen temu komunikator wirtualny, który posiada wielką liczbę odbiorców. Przesyłają one sobie ponad 700 milionów fotek dziennie. Poza zdjęciami snapchat Polska oferuje także okazję przesyłania między użytkownikami plików video i pieniędzy. Software jest dostępny także na telefony komórkowe, dzięki czemu można korzystać z tego rozwiązania w dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze.

Podobnie dużą popularność ma w Internecie serwis YouTube w Polsce, który jednak jest nieco bardziej modny niżeli Snapchat Polska. Jak wielu użytkowników rozumie, YouTube w Polsce zezwala na zamieszczanie plików video, jakimi mogą być przykładowo filmy z wakacji, klipy czy przykładowo filmy dokumentalne – youtube w polsce.

YouTube w Polsce pozwala również wystąpić w Internecie różnorodnym posiadającym interesującą pasję ludziom.

Niezbędny będzie Ci link do witryny (http://www.sklep-wina.pl/pol_m_Oferta_Kraj-pochodzenia_Francja_Bordeaux-201.html), który będzie miał sporo rzetelnych wątków? Zapraszamy więc do naszej kolejnej witryny.

Portal daje okazję zamieszczania tak zwanych kanałów tematycznych, na jakich właściciele prezentują różne informacje. Na YouTube w Polsce odnajdziemy zatem kanały odnoszące się do kosmetyki, historii, filmów, itp.