Mężczyzna jaki jest każdy widzi. Lecz czy faktycznie tak jest? Przekonaj się do dbania o siebie.

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Jest parę wydarzeń w roku, jakie wręcz proszą się, by zrobić się na bóstwo. Właściwie to mamy na myśli kobiety, gdyż faceci przeważnie nie posiadają tych zamierzeń. Ale są też Panowie, którzy identycznie, jak kobiety myślą nad takimi sprawami. Weźmy na przykład taki typ faceta, jak Christiano Ronaldo, w sumie on w każdym meczu prezentuje się prawie doskonale. Opalone ciało, ułożone włosy, postawa i parę innych drobiazgów o jakie z pewnością dba, a jakie wpływają na całokształt. Czy to zwyczajne czy trochę przesadne?

To zachowanie wiele osób śmieszy, ale czy jest się z czego śmiać? Czy to źle, że facet również preferuje prezentować się po prostu ładnie. No tak, zaraz odezwą się głosy, iż co po niektórzy z tą „fajnością” przesadzają, że muszą używać najlepszej suszarki do włosów (wybierz na http://lokikoki.pl/łosów to już gruba przesada. Nic bardziej błędnego. Niech każdy będzie tym kim chce być (naprawdę polecam tę brylantynę do włosów).
Nie powinniśmy narzucać jednego modelu mężczyzny czy kobiety każdemu mężczyźnie oraz każdej kobiecie.

brylantyna do włosów

Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com

To tak jak gdyby ktoś sobie ustalił, iż dzisiaj ubieramy się na czerwono, a jutro na zielono. Na nasze nieszczęście, w wielu państwach, także u nas pokutuje przekonanie, iż tego typu człowiek ma nierówno pod sufitem, albo ma inną orientację seksualną. A jeśli nawet jak jest, to co? Czy jest coś w tym niedobrego, przecież niech sobie robi w łóżku to, co chce, czyż nie? W Polsce mamy jednakże dodatkowy problem, ponieważ wielu polityków dołącza się do tej grupy mówiącej jednym głosem z ludźmi, którzy wszystkich pragnęliby sobie zdominować. Dość uwagi są obraźliwe i poniżej jakiegokolwiek poziomu. Ciężko jednakże powstrzymać spiralę tego typu niesprawiedliwości, ponieważ jak ktoś krzyknie A to zawsze słychać B… Co w takim momencie odczuwa taki facet, który lubi o siebie zadbać? Że pewnie nie jest męski, że tak naprawdę to żaden facet, bo „stroi się jak baba”, gdyż zapewne to gej i tym podobne.

Niestety, nie jedynie od niego zależy, czy machnie po prostu na to ręką, czy będzie się bał tak dalej żyć. Bo skoro słyszy za sobą przezwiska, jeśli ktoś go mocno przestraszył, patrzył się krzywo, a w telewizji słyszy polityków pewnej frakcji, którzy najchętniej postawiliby wszystkich do jedynego i akceptowalnego przez nich pionu, to może się naprawdę obawiać swojego sposobu bycia. Co w takiej sytuacji robi? Wraca do „normalności”, staje się taki jak inny, lecz chociaż na zewnątrz pasuje do wszystkich „normalnych”, to czy wewnątrz jest to inna osoba?