Nowoczesny, nieco zimny i minimalistyczny styl urządzania domów staje sie coraz bardziej powszechny i u nas

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Chociaż początkowo budził troszkę zdziwienia, aktualnie jest coraz bardziej powszechnym sposobem na umeblowanie mieszkania w taki sposób, iż jego wizaż ulega całkowitej zmianie.
Przykładowo takie meble loftowe.

Drzwi zewnętrzne NARWIK z Kolekcji Arktycznej

Autor: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Źródło: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
meble z metalu

Autor: Pedro Ribeiro Simões
Źródło: http://www.flickr.com
W zasadzie niebywale związane ze stylem przemysłowym, wspaniale odnajdują się w naszych nowoczesnych salonach. Czym takim się wyróżniają? Są to meble wytworzone z metalu, szkła lub nawet aluminium albo tworzyw sztucznych, ale z tego powodu nadają każdemu jednemu pomieszczeniu niepowtarzalny i odmienny klimat. Przy aranżacji nimi pamiętajmy tylko, że uwielbiają one otwarte i bardzo jasne przestrzenie. WóWCzas dopiero oddają własny prawdziwy i wyjątkowy charakter. Naturalnie, można pokusić się również o meble industrialne – meble dla osób o niebywale eleganckim guście i co należałoby dodać, niezwykle ekskluzywne.

Masz zamiar poszerzyć swą wiedzę i przeczytać kolejne artykuły na ten temat? To świetnie – kliknij zatem na hiperłącze do źródła i wejdź do ciekawej witryny.

Wyprodukowane z najlepszych gatunków drewna i z postarzanego żelaza dają niepowtarzalny wynik wizualny. Tak samo meble loftowe, jak i meble (pokaż szczegóły) industrialne posiadają swe korzenie w starych zakładach przemysłowych. To im zawdzięczają minimalistyczny i surowy styl. Dzięki zamyśle przeniesienia ich do wnętrz mieszkalnych będącemu skutkiem oczywiście z potrzeby, na stałe weszły do domów jako niebywale nowoczesny styl – sprawdź tu: IWC Meble.

Z upływem czasu tylko zyskają na cenie i choć dla jednych jest to być może nieco zimny i minimalistyczny styl, ale dla większości zdecydowanie praktyczny i niezwykle nowy. U nas jest wspaniale odebrany i zyskuje coraz liczniejszą grupę zwolenników.