Częstokroć się zdarza że mamy do przewiezienia rzeczy, jakie nie mieszczą się w pojeździe osobowym. Właśnie w tych sytuacjach nadzwyczaj pożądane okazują się przyczepy do auta.

ubrania

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
tenis

Autor: Christopher Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
centrum handlowe

Autor: kev-shine
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe przyczepki samochodowe są sprawdź na www.blyss.plsprawdź na
nie za drogie drogie, a zawsze
powinno się ją mieć w pod ręką. O kupowaniu przyczepki samochodowej nie powinno decydować się pod wpływem chwili. Trzeba wnikliwie przemyśleć jej zakup, albowiem trzeba ją wcześniej ubezpieczyć, a potem zarejestrować w oddziale komunikacji. Dobra przyczepa musi być nie tylko przestronna i mieć dużą ładowność, ale winna przynosić bezpieczeństwo osobom prowadzącym auto. Fundamentem bezpieczeństwa w wypadku jakiejkolwiek przyczepki, niezależnie od jej rodzaju, jest podwozie. Przyczepki mogą być jednoosiowe, względnie dwuosiowe. Wytwórcy oferują przyczepy lekkie towarowe określone do przewozu obciążeń przestrzennych, jak też przyczepki do transportu quadów, motocykli, przyczepy stosowane w kampaniach reklamowych służące jako mobilny banner. Transportując masywne rzeczy na przyczepce, trzeba je odpowiednio ubezpieczyć. Nie ważne, że stoją one stabilnie, to w razie ostrego hamowania siły są tak wielkie, że zdołają stworzyć sytuację groźną dla kierowcy, pasażerów, lub innych uczestników ruchu drogowego.
Lawety samochodowe www.blyss.pl/produkty/przyczepy/lawety mają za zadanie transportowanie niesprawnych aut i mają większe możności załadunku aniżeli lawety w formie wozów.

Lawety zwykle znajdują się w wyposażeniu pomocy drogowej, jako że ta ma niezwykle często potrzebę holowania samochodów osobowych, które nie są w stanie poruszać się prawidłowo po drodze.