Idealnie wyposażona łazienka winna być nie tylko piękna, lecz przede wszystkim funkcjonalna. W łazience królują specyficzne warunki. Podniesiona temperatura, woda i wilgotność to elementy jakie służą uszkodzeniom mebli.

Meble łazienkowe Cermag powinny być wykonane z materiałów odpornych na wilgotność i pociągnięte lakierem poliuretanowym. Doskonale jest, jeżeli lakier pokrywa całą przestrzeń mebla, nie jedynie przód. Okucia i mocowania muszą być zabezpieczone przed korodowaniem.
Ogromny wpływ na dobór sprzętów do łazienki ma wielkość owego pomieszczenia. Ogromnie docenianym tworzywem stosowanym nie tylko w łazienkach jest drzewo. Jest to jeden z najważniejszych surowców, jaki dobrze zabezpieczony, będzie się dobrze sprawował przez wiele długich lat. Drewno sprawdza się w każdym wnętrzu dając przy tym odczucie ciepła i przytulności, także świetnie łączy się z innymi budulcami. Drewniane szafki, blaty, konsole pod umywalkę wizualnie powiększą ciasne wnętrze łazienki. W dużych, jasnych pomieszczeniach potrafią stać się kluczowym składnikiem przyciągającym uwagę.
meble łazienkowe

Autor: Dafi
Źródło: Dafi
pomieszczenia

Autor: Amanda Halprin
Źródło: http://www.flickr.com

W wypadku, gdy chcielibyśmy ocalić dużo wolnej powierzchni, albo dodać łazience kilku centymetrów, dobrym rozwiązaniem okazują się szafki wiszące z lustrami. lustro to doskonała metoda na powiększenie łazienki. Do nietypowych wnętrz jest możliwość zamówić meble łazienkowe mebel łazienkowy na zamówienie.
Umeblowanie na indywidualne zamówienie sprawdzą się w tym wypadku doskonale.

Zaprojektowane meble pozwalają zaaranżować łazienkę według własnych, indywidualnych wymogów. Kupując meble do łazienki, powinno się postawić na interesujące, unikalne rozstrzygnięcia.