Któregoś jesiennego wieczoru w naszym domu nie było prądu. W czasie tych trzech godzin było bardzo romantycznie a jednocześnie aromatycznie. Płomyki zapachowych świec roztaczały blask na parapetach, a wszyscy mieszkańcy zamiast bezmyślnie gapić się w pudło telewizora, wyglądali przez okna machając do siebie.

yankee candle

Autor: helen
Źródło: http://www.flickr.com
Do dziś pamiętam ten zapach. Bo jeśli czasami należy ratować się „naturalnym” oświetleniem, wskazane jest połączyć przyjemne z pożytecznym po czym wybrać świeczki zapachowe. Na poprawę nastroju idealna będzie woń, która kojarzy się nam z promieniami słońca i wakacyjnym urlopem. Nawet specjaliści od aromaterapii poświadczają ich antydepresyjne działanie. Z tego powodu dobrym wyborem będą zapachy np. róż, lawendy i melisy. Świeczki ozdobne nie tylko poprawią nam nastrój, docierając do najdalszych zakątków wnętrza, ale stworzą przyjemną atmosferę. Zobacz więcej:

Za chwile nadejdzie wiosna. Godną uwagi propozycją na przywołanie wiosennych zapachów są świece Yankee Candle dostępne w sklepach internetowych. Poprzez zastosowanie kompozycji z naturalnych ekstraktów, będziemy mogli przez długi czas zachwycać się zapachami wdzięcznych fiołków, świeżych cytrusów, lub zapachem delikatnego dziecięcego pudru.

płonąca świeca zapachowa

Autor: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com
A na osłodę… można skusić się na „czerwone maliny” i „soczyste grejpfruty”. Ich cudowna woń powoduje, że członkowie rodziny zaczynają uśmiechać się nie tylko do swoich myśli. Yankee Candle to popularna i lubiana przez wszystkich amerykańska firma posiadająca w ofercie świece zapachowe inspirowane naturą. Artykuły tej marki są słynne z powodu wysokiej jakości i wydajności. Do tej pory wymyślono aż 150 różnych modeli świec! Bogactwo zapachów, kształtów oraz kolorów sprawia, że z łatwością każdy znajdzie świecę stworzoną dla siebie.

Nasza aktualna treść (http://pademeble.pl/746-krysiak) powinna Ci się spodobać, gdyż włożyliśmy w nią sporą liczbę świetnych informacji. Zatem czytaj bez limitu.

Produkty tej znanej firmy są dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Doskonale sprawdzają się też przy wszelkiego rodzaju okazjach, gdyż swoim pięknym zapachem podkreślają niezwykłą, szczególną atmosferę. To prawda, zapach pełni istotną rolę w naszym życiu. Właściwie dopasowany odpręża i poprawia humor. Tonizuje nastroje…