Jak zrobić dekorację okienną do pokoju dla dziecka? Co może okazać się fajnym pomysłem?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Dziś sporo jest w sklepach produktów, które doskonałe są do aranżacji dziecięcych pokoików. Z zastosowaniem wielu barwnych dodatków można zrobić całkiem wyjątkowe miejsce.

A co z dekoracją okien?
fotorolety dziecięce

Autor: Jose Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com
Okna można przyozdobić na wiele sposobów. Można zrobić to w sposób bardziej tradycyjny i kupić firany i zasłonki w piękne oraz wielobarwne dziecięce wzorki. Istnieje sporo najróżniejszych motywów. Niektóre dzieci wybierają postacie ze swoim ulubionych bajek, których jest bardzo dużo. Inni z kolei wolą baloniki albo kwiatki. Dla chłopców również znajdzie się coś fajnego, jak piłki albo samochody. Gdy natomiast chcemy zdecydować się na coś praktycznego, co jest wygodne do używania oraz (więcej pod tym linkiem) do tego pięknie się prezentuje, to warto wybrać fotorolety dziecięce. Roleta taka nie musi być w jednym kolorze. Może mieć ciekawe bajkowe postaci oraz być pięknie oraz kolorowo ozdobiona. Tak prezentować się może fotoroleta z ciekawymi motywami do pokoików dla dzieci.

Można też zawiesić lambrekiny to znaczy bardzo krótkie zasłonki, które tak na dobrą sprawę przysłaniają tylko część okna. A szybę natomiast można udekorować razem z pociechą przy pomocy różnych naklejek przyklejanych do szkła, lub za pomocą farb.

Nie poddawaj się! Zachęcamy Cię, kontynuuj oglądanie fajnych artykułów. Może Ci teraz pomożemy? Zapraszamy zatem do naszej kolejnej strony.

Można w ten sposób zrobić ładną dekorację oraz co istotne nasze dziecko może uczestniczyć czynnie w jej przygotowywaniu. Można wspólnie zaprojektować ją oraz namalować wzory, które nasze dziecko lubi – .

Dlaczego nie zrobić pięknego akwarium na oknie. Trzeba jedynie zamalować dolną część okna błękitną farbą do szyby oraz nakleić naklejki w kształcie rybek. Dekoracja zrobiona!