Starasz się wychować swojego pupila? Pomoże Ci w tym wyjątkowa obroża!

Kategorie Na świecie
W dzisiejszych czasach niemalże każdy z nas ma jakieś zwierzę – o ile tylko pozwoliły nam na to posiadane warunki, staramy się zwykle dać odrobinę ciepła i miłości jakiemuś zwierzęciu.

Jeżeli Ty również chcesz się zdecydować na kupno jakiegoś zwierzęcia, przykładowo psa, wówczas pamiętaj o tym, żeby dobrze go wyszkolić – zwłaszcza jeśli nie mieszkasz na przykład na wsi, lecz w bloku w większym mieście.
dom wielorodzinny

Autor: INTEGER S.A.
Źródło: INTEGER S.A.
System kar i pochwał
odrobaczanie

Autor: Curver
Źródło: Curver
Jeśli na Twojego podopiecznego nie działa typowe szkolenie, wówczas możesz ratować się specjalnymi obrożami dla zwierząt – nieźle sprawdzi się przykładowo teletakt sport-dog.pl/pl/p/Teletakt-d-control-1600-dla-1-psa-zasieg-1600m./109Wbrew powszechnej opinii teletakt nie służy do męczenia psa, lecz do wyrabiania w nim właściwych nawyków. Jeśli pies zrobi coś, czego nie powinien, wówczas naciskasz właściwy przycisk, a do karku Twojego pupila dociera lekki impuls elektroniczny – jest on oczywiście nieprzyjemny dla zwierzęcia i wyrabia w nim w taki sposób właściwy nawyk – ponownie pies bez wątpliwości nie zachowa się w taki sposób.

Na idealnie takiej samej zasadzie działa także elektroniczny pastuch dla psa – jeżeli chcesz nauczyć psa aby nie wychodził poza określony obszar, wtedy oczywiście będzi https://www.sport-dog.pl/pl/c/Niewidzialne-ogrodzenie-dla-psa-DOGtrace/40ny pastuch dla psa jest całkowicie bezpieczny dla Twojego podopiecznego, nie bój się zatem go używać.

Obroże spełniają także inne funkcje

reakcje alergiczne

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Obroże dla psów spełniają również inne funkcje – to, jaką z nich wybierzesz, z pewnością zależy głównie od Waszych potrzeb.

Na rynku obecna jest na przykład obroża przeciw szczekaniu czy obroża przeciw kleszczom oraz innym insektom. Obroża przeciw szczekaniu to stosunkowo nowy wynalazek jednak zdecydowanie zjednała sobie już wielu fanów.