Z jakiego powodu warto zdecydować się na kursy indywidualne „one to one”?

Kategorie Ciekawostki
Decydując się na kurs indywidualny nauczasz się języka obcego o wiele prędzej aniżeli w grupie, stąd oszczędzasz swój cenny czas i przyspieszasz swą karierę. Ponieważ lektor ma 100% czasu tylko dla ciebie, nauka w takiej formie zapewnia nieosiągalne w przypadku kursów w grupach możliwości.

angielski indywidualnie warszawa

Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Taki tryb nauczania zapewnia lektorowi możliwość pełnego dopasowania się do oczekiwań ucznia tak pod względem programu, strategii nauczania, wdrażanego słownictwa jak także harmonogramu i długości trwania szkolenia. Dzięki temu uczeń otrzymuje instruktaż w pełni dobrany do jego wymagań. Lekcje przeznaczane są na opanowywanie takich umiejętności, jakie będą dla niego najbardziej ważne. Efektywność takiej lekcji będzie bez porównania wyższa, ponieważ uczeń ma do dyspozycji 100 procent czasu lekcji, który w normalnych warunkach rozdzielany jest na wszystkich biorących udział w zajęciach kursantów.

Szkoła języków obcych

Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com

Czasami w wypadkach gdy do szkoły językowej zgłasza się dajmy na to rodzeństwo, małżeństwo bądź znajomi, jacy chcą uczyć się wspólnie, realna jest ich wspólna nauka w niedużej grupie, to znaczy do trzech uczniów. Stworzenie takowej grupy jest wykonalne o ile poziom zaawansowania, wymogi językowe jak także oczekiwania tyczące się scenariusza zajęć wszystkich zainteresowanych są podobne. Lektor zrealizuje wówczas jednolity kurs dla całej grupy. Z uwagi na to, że grupa liczy maksymalnie tylko trzech kursantów, zindywidualizowane podejście będzie realne dzięki czemu zajęcia będą mieć charakter przybliżony do kursu indywidualnego.

W jaki sposób wyszukać odpowiednią firmę szkoleniową oferującą tego typu kursy? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wyrażenie: angielski indywidualnie Warszawa (jeżeli jesteśmy z Warszawy), a otrzymamy całe mnóstwo wyników. Potrzebujesz więcej informacji? – zobacz na stronie

Koniecznym elementem poprzedzającym zapoczątkowanie każdego kursu językowego będzie postępowanie kwalifikacyjne składające się zazwyczaj z testu pisemnego a także pogadanki z lingwistą. Ich celem będzie wyznaczenie obecnego poziomu umiejętności kursanta a także jego potrzeb językowych. Na podstawie owych działań przygotowywany jest plan szkolenia a także dobierane zostają przydatne materiały szkoleniowe takie jak podręcznik wiodący zobacz na stronie e materiały.