Wykończenie domu to niełatwe zadanie nie tylko dla domowników, lecz także architektów wnętrz. Zarówno użytkownikom, jak też projektantom zależy na wykreowaniu funkcjonalnego oraz niebanalnego wnętrza, które stanie się wymarzoną dla całej rodziny oazą.

mieszkanie

Autor: Grzesiek
Źródło: http://www.flickr.com
Nie lada wyzwaniem jest połączenie kwestii funkcjonalnych i estetyki domowej przestrzeni. Młode małżeństwa często poszukują pomocy w zaaranżowaniu strefy dziennej, jadalni połączonej z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby oraz holu – (zobacz dodatkowe informacje). Oczekują koncepcji utrzymanej w nowoczesnym klimacie, ale z zachowaniem drobiazgów, które będę ocieplać wnętrze oraz nadadzą mu charakter rodzinnego domu. Specjaliści podpowiadają, że w przypadku takich wymogów, modne biało-czarne koncepcje warto wzbogacać o tony neutralne, jak na przykład beżowy, paskowy lub kolory ziemi. Te właśnie akcenty kolorystyczne nadadzą całości miłego klimatu. Podłoga wykonana z desek dębowych będzie nie tylko ocieplać wnętrze, ale także stanowi świetny kontrast dla dominujących w mieszkaniu, czarnych i białych mebli. Jeżeli interesuje nas architekt wnętrz Wrocław, Kraków, Warszawa, Legnica czy inne duże miasta to lokalizacje, gdzie na pewno wyszukamy profesjonalistów, którzy pomogą nam w wykreowaniu opisanego efektu.

mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba pamiętać, iż dzienna część mieszkania stanowi centralną przestrzeń dla wspólnego spędzania czasu rodziny. Wygody mebel wypoczynkowy zachęci do relaksu po ciężkim dniu pracy, a stolik zaprosi do biesiadowania w gronie bliskich. Zieleń w donicach nada pomieszczeniu naturalny klimat. Nad salonem oraz jadalnią warto zaaranżować interesujące oświetlenie – piękne lampy będą designerskim akcentem.

Ten materiał jest dla Ciebie interesujący? Na pewno zaabsorbuje Cię również oferta, która posiada podobne kwestie.

Aranżując idealne miejsce do życia warto skorzystać z rozwiązać, jakie zaproponuje projektant wnętrz Legnica, Kraków, Wrocław będą miastami, gdzie z pewnością znajdziemy ekspertów, którzy pomogą w tym niełatwym zadaniu – . Wsparcie projektanta przyda się zwłaszcza w przypadku opracowania koncepcji na miejsce trudne do zaaranżowania, jak na przykład przestrzenie pod dużymi skosami. W tym przypadku konieczne może być zastosowanie mebli pod zabudowę, tak by nie tracić na możliwościach wykorzystania wnętrza.