Trendy w dekoracji mieszkań bardzo szybko się zmieniają. Jest jednak coś, co od wielu lat cieszy się niezmiernym powodzeniem i mimo biegnącego czasu nie traci na swojejnowoczesności.

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Pomimo, że dekoratorzy wnętrz niezwykle nierzadko prześcigają się w propozycjach nowych aranżacji, jedna rzecz od lat stale pozostajewzięte – to stara cegła na ścianę. Nawet ci, którym początkowo zdawało się to mało eleganckie, uświadamiają sobie urokliwość i niezwykłość tej recepty.

cegła na ścianie

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Impresja wizualnewzrokowe jakich poznajemy patrząc na tak wykończoną elewację sprawiają, że liczba gotowych na taki receptę zmiany dekoracji domu stale wzrasta. Bardzo dużą pozytywem jest to, że ta niemłoda cegła na ścianę jest wyjściem długoterminowym (pokaz odpowiedź), a częstokroć także definitywnie taka wystrój zostaje na zawsze. Nie ulega tak natychmiast rozkładowi jak fototapeta. To częste rozwiązane stosowane w pokojach gościnnych czy też wielkich salonach.

Zaintrygował Cię ten tekst? Zatem przydadzą Ci się ekstra źródła (http://www.tawol.com.pl/pl/trojniki/), które dadzą Ci sporo newsów na ten temat. Zapraszamy zatem do kliknięcia w ten link.

Zwykle dekoruje się jedną ze ścian w całości.Pomijając fakt, iż początkowo barwa prezentuje się zbyt ciemny, wcale nie dodaje to salonowi mroczności jak sądzą niedowiarki raczej tworzy bardzo progresywną rozkład ustawienia. Wnętrze nabiera wówczas niezwykłego charakteru.Niezwykle często stara cegła na ścinę jest montowana na tej stronie, na której stoi kanapa (pomoc pod dzięki czemu wspaniale harmonizuje na tle nowoczesnych mebli.

Kolejną plusem poza nowoczesnością i niezwykłą trwałością jest to, że jest bardzo prosta w utworzeniu i nie trzeba być specjalistą z dziedziny budowlanej, by samemu stworzyć takie cudo. Należy dodać, że stara cegła na ścianę jest osiągalna w różnych odcieniach i barwach, dlatego też wszyscy zaintrygowany odnajdzie coś, co spełni jego oczekiwania (czytaj więcej).

Czy po przestudiowaniu opisywanego zagadnienia posiadasz wątpliwości? Jeżeli tak, to wejdź tu oraz poznaj więcej detali (http://dekorianhome.pl/farba-akrylowa-do-scian) w odniesieniu do przedstawianej tematyki.

Dzięki temu jest to sposób dla wszystkich niemalże wnętrza niezależnie od tego, w jakich kolorach jest dotychczas urządzone. Niezwykle istotnym pozostaje fakt, że nie jest to bardzo drogie sposób biorąc pod uwagę trwałość i żywotność. Jak mówią znawcy stara cegła na ścianę to rozwiązanie da długi, długi czas i zawsze nowoczesne.