Aby mieć dobrą rzeźbę, najpierw musimy zrobić masę

Kategorie Ciekawostki
Sezon letni jest już tuż tuż, więc każdy chce się prezentować jak najlepiej, gdy już nadejdzie moment, by ściągnąć koszulkę, czy to na basenie, czy na plaży. Służyć temu mogą przede wszystkim intensywne ćwiczenia fizyczne. Jedni preferują bieganie, inni pływają, jednakże największą grupę regularnie ćwiczących stanowią stali goście na siłowni.

Autor: Sport-shop.pl

Oczywiście najważniejszym elementem większości treningów są ćwiczenia wykonywane według odpowiedniego, opracowanego przed rozpoczęciem ćwiczeń planu, jednakże samymi ćwiczeniami fizycznymi niezwykle łatwo się znudzić, ponieważ bez dobrze dobranej diety i dopalaczy w formie odżywek na efekty przyjdzie nam poczekać bardzo długo. Dla wielu na pewno zbyt długo. Z tego powody też tak ważny jest odpowiedni dobór odzywek do indywidualnych potrzeb na każdy etap treningu. Tutaj znajdziecie kilkanaście wśród najbardziej popularnych odżywek na rynku suplementów diety dla kulturystów.

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

BCAA czyli środek o rozgałęzionych łańcuchach, to preparat który można polecać głównie biegaczom długodystansowym. Jest to środek, jaki obniża zmęczenie psychiczne podczas wysiłku fizycznego. To bardzo ważne, ponieważ jak ogólnie wiadomo, psychika i fizyczność ludzka są ze sobą nierozerwalnie złączone. Jeśli bowiem uda nam się przezwyciężyć tzw. „zmęczenie psychiczne”, mające swój początek w mózgu, to i inne elementy naszego organizmu będą czuć się zdecydowanie lepiej.

Napalm , choć będzie to brzmieć dość bojowo (głównie przez skojarzenia z bojowym środkiem zapalającym), w tym wypadku okazuje się niezwykle pożyteczny.

Niniejszy artykuł wydaje się nieprawdopodobnie zajmujący? Jeżeli tak, to sprawdź również pozostałe polecane profesjonalny tuning samochodów treści, ponieważ wydają się być tak samo ciekawe oraz pochłoną Cię kompletnie.

Napalm to unikalna mieszanka argininy AKG, w postaci odżywki przed treningiem, często spotykana w formie napoju. Podobnie jak BCAA działa zarówno na ciało, jak i umysł, obniżając zmęczenie.

Kreatyna to z koleji chyba najczęstszy spośród większości znanych nam suplementów diety. Brana jest przede wszystkim po to, by nabrać masy mięśniowej. W myśl życiowej prawdy, która zna każdy kulturysta – najpierw masa, potem rzeźba! Kreatyna jest przy tym także jednym z najbardziej bezpiecznych tego typu środków.

Jednym z najbardziej popularnych producentów wszelkich odzywek i suplementów diety dla kulturystów jest z kolei firma Activlab, która oferuje większość z wspominanych wyżej produktów, a także wiele innych. Popularność marki Activlab z pewnością czyni ja marką godną zaufania.

Intrygujący wpis? Jeżeli tak myślisz, to kliknij tutaj, wyczerpujący artykuł (https://lekarzgarwolin.pl/uslugi/lekarz-rodzinny-prywatnie), który w tamtym miejscu się znajduje, też jest coś wartościowego.

Wszystko to do nabycia na .