Masz już serdecznie dosyć swoich zniszczonych lamp? Nie możesz na nie patrzeć? Zapewne to moment na zmianę?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Są osoby, które fajnie czują się w swoim mieszkaniu i nic nie chcą odmieniać. Niektórzy z nas jednak, kiedy za długo panuje jeden wystrój zaczynają rozważać: co by tu pozmieniać? I dla nich właśnie jest ten tekst.

Naturalnie, najlepiej przemalowalibyśmy ze dwa czy trzy pokoje lub wymienili umeblowanie. Co poniektórzy może nawet zburzyliby część ścian, lub co najmniej zmienili posadzkę w całym mieszkaniu. Jeżeli jednak może to skończyć się poważną kłótnią rodzinną i groźnym nadszarpnięciem budżetu, może warto poprzestać na małej zmianie? Na przykład samego oświetlenia?

lampa w sypialni

Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od części reprezentacyjnej mieszkania. Do pokoju dziennego sugerujemy lampy włoskie, Sklep Lampy&Lampki. Są praktyczne w użytkowaniu, a przy tym szykowne. Zrobione z rozmaitych materiałów, o przeróżnych formach. Dla miłośników klasyki, jak również nowoczesnego designu. Lampy włoskie to nierzadko prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Niewątpliwie znacząco przyczynią się do poprawy wyglądu wnętrza. Aczkolwiek nie są najtańsze, sumienność wykonania gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie. Można również pomyśleć o odświeżeniu naszej sypialni za pomocą nowego oświetlenia. Zacznijmy od oświetlenia ogólnego. lampy do sypialni nie muszą emitować zbyt silnego światła, pod warunkiem, że uzupełnimy je dodatkowym źródłem koło łóżka dla zwolenników czytania,

lampa w pokoju

Autor: romana klee
Źródło: http://www.flickr.com

czy nad toaletką na potrzeby korekty wyglądu. Lampy do sypialni powinny zapewniać sprzyjającą atmosferę do relaksu i wyciszenia, przygotowania się do dobrego snu, warto zobaczyć: lampy do sypialni. W tym wypadku także dobrym wyborem będą lampy włoskie.

Dzieci widząc zmiany w mieszkaniu chcą także czegoś nowego w swoich pokojach? A może nowa lampka nocna dla dzieci? Na rynku mamy duży wybór rozmaitego rodzaju akcesoriów do pokojów dziecięcych. Nierzadko z ulubieńcami z bajek czy lektur. Lampka nocna dla dzieci (więcej: lampka nocna dla dzieci) musi być bezpieczna, bo jest w zasięgu rączek, nie zapominajcie, iż dzieci miewają różne pomysły. lampka nocna dla dzieci w zależności od wieku malucha powinna emitować słabe światło – jeśli ze względu na nocne lęki musimy je zostawiać na noc niezgaszone, czy też silne, gdy mamy w domu zwolennika wieczornej lektury.

Spróbujcie zmienić coś w swoim mieszkaniu za pomocą lamp – to nie remont, jaki wymaga długiego doprowadzania wnętrza do porządku, a rezultat ani chybi miło was zaskoczy!