Masz ochotę wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub wyremontować stare, ale dekoracje wnętrz to trudne wyzwanie? Na pewno napotkasz kilka typowych problemów z nimi związanych. Poniżej można znaleźć kilka rad, które na pewno pomogą sobie z tym poradzić.

Color Samples   aranżacja

Autor: Benjamin Moore Sp. z o.o.
Źródło: http://benjaminmoore.pl/
Czas realizacji

Nie ma sensu planować wszystkie fazy remontu na dwa tygodnie urlopu i mieć nadzieję, że się nie przeciągną. Niemal nigdy się to nie udaje. Warto przemyśleć możliwe rozwiązania na wypadek problemów.

Może warto poświęcić kilka dni zanim rozpoczniecie remont na wybór i zamówienie wszelkich wymaganych produktów oraz kilka dni po zakończonym remoncie zostawić na dobieranie dodatków. W efekcie wszystko będzie zapewnione do rozpoczęcia prac w zaplanowanym dniu i nie trzeba będzie biegać i na siłę wybierać materiały dekoracyjne.

Jaki wybrać zamysł realizacji?

Trzeba wybrać jaki styl nam najbardziej odpowiada i nie mieszać więcej niż trzech w jednym pomieszczeniu.

Ekskluzywne meble stylowe nie będą ciekawym połączeniem z kolorową kanapą w misie i nowoczesnym, neonowym fotelem. Przeznaczenie kilku chwil na odwiedzanie sklepów meblowych pomoże wyrobić sobie opinie o tym co co możemy razem zestawić.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to sprawdź ponadto ten świetny artykuł (http://parcienaszklo.com.pl/). Sprawdź, to też okaże się dla Ciebie wartościowe.

Dobrze też robić zdjęcia przedmiotom, które nas interesują i później jest razem zestawiać. Zobacz fajną stronę z dodatkami: .

przykładowy projekt salonu

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

A co zrobić gdy mamy ograniczony budżet do wykorzystania?

Marny budżet to wielki problem, ale nie koniec świata! Przy aktualnym, obszernym wyborze mebli (np. czy to mają być meble kolonialne czy secesyjne) i dekoracji na pewno Wybiorą Państwo coś dla siebie.

To super, że masz chęć zdobyć więcej informacji na ten temat. Wtedy przejdź do witryny (http://www.gotowewnetrza.pl/kategoria-produktu/pokoj-dzieciecy/lozeczka/), a dowiesz się rozmaitych wiadomości i zdobędziesz wiedzę na mnóstwo tematów.

Należałoby wskazać, które meble będą częściej wykorzystywane i powinny być wysokiej jakości, a które wystarczy, że dobrze wyglądają. Praktycznym pomysłem może być też zaproponowanie znajomy pomysłów np. na prezent na urodziny. Dla nich zniknie problem z wyborem podarunku, a Ty zyskasz wymarzoną lampkę na biurko. Polecamy dekory ścienne, zobacz:

Grunt to mieć dobry plan i nie stresować się za bardzo, gdy coś wydaje się być problemem nie do rozwiązania.