Długoletnia i wyróżniana Kooperatywa Usługowo – Handlowa „Jedność”

Kategorie Zdrowa dieta
Spółdzielnia Usługowo – Handlowa „Jedność” to firma, która na rynku działa niezwykle długi czas, bo swoją aktywność zapoczątkowała dużo lat temu i aktualnie działa na niesłychanie wielką skalę przewodząc działalność handlową, gospodarczą i także usługową.

Wysoka jakość produktów

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Firma jednosc zajmuje się modernizowaniem oraz ulepszaniem przeróżnych placówek handlowych, dba o dostosowywanie ich do najważniejszych potrzeb swoich Klientów, mało tego dostosowuje je też do współcześnie obowiązujących standardów Unii Europejskiej. Personel tej firmy posiada szerokie doświadczenie i także wysokie kwalifikacje, dlatego każdy pracownik pracujący dla marki jednosc jest doskonale przygotowany do realizowania swojej pracy i znakomicie wywiązuje się z zleconych mu zadań oraz obowiązków.
Jednosc w przedsiębiorstwie .
Firma zajmuje się wieloma zadaniami, między innymi oferuje swoim Konsumentom różnorodne interesujące degustacje, intrygujące konkursy albo też liczne promocje, które cieszą się wielką renomą wśród niesłychanie dużego grona Klientów.

Firma proponuje niesłychanie rozległy wybór licznych wyrobów cukierniczych i piekarniczych, jakie są przygotowywane tradycyjną metodą, dzięki czemu cechuje je wyjątkowy aromat i świetny smak. Są one przygotowywane z mocną dokładnością, dlatego zachwycają swoich Klientów wybornym smakiem i cudnym aromatem. Wyrobów firmy jednosc wolno spróbować na różnych targach promocyjnych bądź też podczas imprez lokalnych, właśnie na tego typu wydarzeniach firma prężnie rekomenduje swoje wyroby.

Warto nadmienić o tym, że firma jednosc pozyskała za swoją aktywność i wyborne wyroby dużo nagród oraz licznych wyróżnień, na przykład w roku 2004 uzyskała ona nagrodę „Złotego Liścia” – była to najwyższa dopuszczalna do uzyskania nagroda za ekspozycję targową, natomiast w roku 2008 firma zdobyła certyfikat Śląskiego Znaku Jakości na chleb pszenny. Sprawdź więcej o nas!

To ledwo nieco przykładów sporych nagród i wyróżnień, które swoją ciężką pracą osiągnęła Spółdzielnia Jedność.