Łatwe i tanie pomysły na odmianę wystroju w naszym domu

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Nasze smaki bardzo często się zmieniają. Teraz podoba nam się jedno, a za jakiś czas już nie jesteśmy w stanie tego oglądać. Musimy być na to przygotowani, gdy urządzamy nasz dom. Trzeba dodać, że jest to wyjątkowo droga i angażująca mnóstwo czasu zabawa. Stąd też pomyślmy nawet parę razy, nim kupimy do domu coś kosztownego. Może się okazać, że już za kilka miesięcy przestanie nam się ten przedmiot podobać. W grupie ryzyka znajdują się również takie osoby, które zajmują się zawodowo się dekoratorstwem. Ponieważ są na czasie ze wszystkimi nowinkami, cały czas pragną odmieniać aranżację w swoim mieszkaniu, tak by był w zgodzie z najnowszymi trendami.

Łóżko sypialniane   rama drewniana

Autor: jm3
Źródło: www.flickr.com
A czasami po prostu nasze meble półkotapczan nowoczesny nam się już opatrzyły i mamy chętkę na coś nowego. Wiadomo, najprostszym rozwiązaniem byłoby zakup nowego umeblowania, ale w końcu nie wszystkich stać na tak duży wydatek co kilka lat. Na szczęście, mamy na to inne wyjście. Można po prostu okleić starą meblościankę specjalną okleiną. Jest ona dostępna w najróżniejszych odcieniach. Można też zrobić na naszych meblach ciekawe wzorki. Kto powiedział, że nasza komoda nie może być w gwiazdki? Jeżeli nie idzie nam za dobrze z okleiną, możemy sięgnąć po farbę w sprayu. W tym wypadku już nie jest wymagana żadna dokładność. Należy tylko ochronić otoczenie przed farbą.

Chociaż nasza kanapa jest niesamowicie wygodna, to nie możemy już na nią patrzeć, w takim kiepskim jest stanie. Co uczynić w podobnej sytuacji? Można obić ją materiałem w modnym kolorze. Można w ten sposób odrestaurować wszystkie wersalki, które można kupić tu, tapczany i siedziska w domu. Dzięki nowemu materiałowi nasze wypoczynki nabiorą wyjątkowego charakteru.

Aby dopełnić dzieła, trzeba jeszcze pomyśleć o dodatkach, które zaakcentują niepowtarzalny klimat w naszym mieszkaniu. Nie zapominajmy o tym, że diabeł siedzi w szczegółach. Wystarczy zainwestować w kilka bibelotów i już nasz pokój będzie nie do poznania. Nie musimy się zbytnio wykosztowywać na takie sprawy. Można przejść się na giełdę staroci, gdzie wyszperamy wiele ciekawych przedmiotów w śmiesznie niskiej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *