Przy drodze znacznie częściej umieszczany jest ekran led

Kategorie Bez kategorii
Kiedy reklama powinna być widoczna to musimy zastosować ekran led. Najmując miejsce, na którym będziemy mogli pokazywać własną reklamę, chcemy posiadać świadomość, że będzie ona docierała do sporej grupy ludzi, a przyszli klienci będą mogli ją dostrzec praktycznie w każdych warunkach.

Dlatego właśnie tak często zalecany jest ekran led, który zakładany może zostać przy drodze (daily motion), a wizerunek graficzny, który będzie na nim wyświetlany, zawsze będzie właściwie widoczny. Taki ekran dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii

reklama outdoor

Autor: Frank Hebbert
Źródło: http://www.flickr.com

oferuje nam gwarancję, że reklama będzie zauważana w każdych warunkach, a co więcej ludzie będą mieli okazję ją podziwiać także w czasie nocy, a choć będzie wyraźna, to jednakże nie będzie ich raziła. Przez to właśnie coraz częściej taki telebim okazuje się proponowany jako idealna możliwość na ukazanie swojej reklamy.

Musimy powiedzieć jak duże powinny one okazać się

Musimy zaznaczyć, że tego rodzaju ekrany ledowe są w różnorakich wielkościach, więc bez problemu będziemy mogli je dopasować do przestrzeni, w której powinny się zjawić. Im więcej przestrzeni będziemy posiadali, tym większy musi okazać się nasz ekran, bo wtenczas już z daleka będzie zauważalny – tak jak na przykład ten: dailymotion.com/video/xrnxjn_ekran-led-swinoujscie-3-maja-tel-782-666-777_lifestyle.. Ale mamy szansę też wypożyczyć niewielki ekran, który samym swoim blaskiem i przemieniającym się obrazem będzie przykuwał na siebie wejrzenia obywateli, którzy mają szansę pozostać naszymi przyszłymi kontrahentami.

Używana okazuje się tutaj technologia cyfrowa

To, że tego typu telebimy działają tak fantastycznie w każdych sytuacjach i świetnie sprawdzają się do pokazywania reklam, to zasługa głównie techniki cyfrowej, która cały czas jest rozwijana. Właśnie dlatego również, musimy na bieżąco sprawdzać wszystkie jej możliwości, gdyż wtenczas będziemy mieli szansę także spróbować przewidywać, w jakim kierunku będą zmieniały się ekrany ledowe.