Prywatne centrum zabawy – inne rozwiązanie dla spotkań na mieście

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Czy nasz dom musi być tylko miejscem, gdzie relaksujemy się po pracowitym dniu? Nie musimy ograniczać domu jedynie do takiej funkcji. Zazwyczaj spędzamy w mieszkaniu stosunkowo niewiele czasu. Rano szybko biegniemy do pracy, nierzadko z pustym żołądkiem. Obiad jemy zwykle w stołówce, a po robocie umawiamy się z przyjaciółmi w klubach lub na kręglach. Często wychodzi na to, że w domu już tylko sypiamy. Najwyższa pora to odmienić. Możemy zrobić ze swojego domu wyjątkowe centrum rozrywkowe. Ten świetny pomysł nie tylko pomoże nam umocnić stosunki towarzyskie, ale też zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

piłkarzyki

Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Spróbujmy umawiać ze znajomymi właśnie w domu.

Bardzo nam miło, że poświęciłeś swój czas, by przejrzeć ten wpis. Jeśli czujesz ochotę na więcej, to naciśnij hiperłącze (www.homeandliving.pl/krzesla-i-fotele-tapicerowane/) i przenieś się do następnej witryny.

Co raz częściej tego typu domowe przyjęcia są preferowane przez młodych. Skończyły się czasy umawiania na mieście w drogich restauracjach. Dzisiaj pragniemy spędzać przyjemne chwile w doborowym towarzystwie. Możemy w czasie tego typu spotkań towarzyskich zaprezentować swoje kulinarne zdolności i przygotować jakiś smakołyk. Nasi znajomi na pewno będą zachwyceni.

Jeśli dysponujemy pustym pomieszczeniem, możemy z powodzeniem przerobić go w prywatne centrum rozrywki. Niezbędne meble dostaniemy w dowolnym dobrym markecie z meblami. Możemy postawić na środku takiego pokoju stoły do gry w piłkarzyki lub bilard. Na ścianach powieśmy lotki. Przyda się też mały stół do gier planszowych oraz barek z napojami procentowymi.

Jeśli jesteśmy miłośnikami filmów, można zaaranżować u siebie w mieszkaniu prywatną salę kinową. Kto z nas o czymś takim nie marzył w czasach młodości? Ogromny telewizor na całą ścianę, profesjonalne nagłośnienie, wygodne kanapy i stoliki na przekąski oraz colę- pragnienie niejednego dziecka. Jeżeli tylko mamy do dyspozycji wolny pokój, można to pragnienie łatwo spełnić. Wówczas możemy robić tematyczne seanse, na które będziemy zapraszać swoich przyjaciół. Możemy także zażądać wstępu do naszego kina- może to być własnoręcznie przyrządzony smakołyk. Jest to świetny pomysł na spędzenie udanego wieczoru w gronie bliskich osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *